سم ریمی فاش کرده که هیچگاه فیلمی از مرد عنکبوتی که تام هالند در آن به ایفای نقش پرداخته باشد را کارگردانی نخواهد کرد. سم ریمی (Sam Raimi) کارگردانی نخستین سه‌گانه از فیلم‌های Spider-Man با هنرنمایی توبی مگوایر (Tobey Maguire) را بر عهده داشت. او پس از چندین سال دوری از ژانر ابرقهرمانی، با...

سم ریمی فاش کرده که هیچگاه فیلمی از مرد عنکبوتی که تام هالند در آن به ایفای نقش پرداخته باشد را کارگردانی نخواهد کرد.

سم ریمی (Sam Raimi) کارگردانی نخستین سه‌گانه از فیلم‌های Spider-Man با هنرنمایی توبی مگوایر (Tobey Maguire) را بر عهده داشت. او پس از چندین سال دوری از ژانر ابرقهرمانی، باری دیگر برای کارگردانی اثری از مارول به نام Doctor Strange in the Multiverse of Madness به سینما بازگشت.

در فیلم Spider-Man: No Way Home نیز برای نخستین‌بار در سینما شاهد حضور 3 مرد عنکبوتی با هنرنمایی تام هالند (Tom Holland)، اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مگوایر بودیم که سم ریمی آن را اثری سرگرم‌کننده خطاب کرده بود.

در طی مصاحبه با لس آنجلس تایمز، ریمی درباره No Way Home گفت که دیدن دوستان قدیمی‌اش بر پرده سینما هیجان انگیز بوده است. وی همچنین در یک شوخی اعلام کرد که هرگز فیلمی از مرد عنکبوتی که تام هالند در آن به ایفای نقش پرداخته باشد را کارگردانی نخواهد کرد مگر آن که مگوایر در آن حضور داشته باشد؛ زیرا او حساسیت زیادی نسبت به این نقش دارد.

من عاشق مرد عنکوبتی و نقش آفرینی تام هالند هستم. با این حال، اگر فیلمی از این شخصیت را کارگردانی کنم که توبی مگوایر در آن غایب باشد، احتمالاً گردنم را خواهد شکست.

این مسئله نشان دهنده وفاداری آن‌ها نسبت به یکدیگر است. در گذشته نیز ریمی اعلام کرده بود علی‌رغم این که علاقه دارد تا با مگوایر همکاری دوباره‌ای داشته باشد؛ اما فعلاً برنامه‌ای برای چنین پروژه‌ای چیده نشده است.

آینده سینمایی مرد عنکبوتی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. هنوز مشخص نیست این شخصیت محبوب و دوست داشتنی در کدام یک از فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول یا سونی حضور پیدا خواهد کرد؛ مسئله‌ای که تنها زمان آن را مشخص می‌کند.

منبع: آی‌جی‌ان

P.morgan