همان‌طور که می‌دانید، در روز شنبه شاهد برگزاری رویداد E3 2021 شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) خواهیم بود. این ناشر بزرگ برنامه‌های زیادی را برای رونمایی از عناوین خود دارد. به هم...

همان‌طور که می‌دانید، در روز شنبه شاهد برگزاری رویداد E3 2021 شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) خواهیم بود. این ناشر بزرگ برنامه‌های زیادی را برای رونمایی از عناوین خود دارد. به همین خاطر، طبیعی است که برخی از بازی‌ها در این رویداد حضور نداشته باشند. علاوه بر نسخه‌ی بازسازی Prince of Persia: Sands of Time، سری The Division نیز نمایشی را در این رویداد نخواهد داشت.

حساب رسمی توییتر The Division اخیراً اعلام کرده است که بازی The Division 2 و عنوان فرعی و رایگان The Division Heartland بخشی از رویداد E3 یوبی‌سافت نخواهند بود.

ماموران، ما در Ubisoft Forward امسال حاضر نخواهیم شد، اما از شما دعوت می‌کنیم تا در کنار ما اخبار دیگر بازی‌های یوبی‌سافت را دنبال کنید.

تیم‌های The Division به سختی در حال کار هستند. محتوای جدید The Division 2 همچنان برای انتهای سال جاری در نظر گرفته شده است. از طرف دیگر، نسخه‌ی آزمایشی Heartland نیز در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. ما به شدت مشتاق هستیم تا در زمان مناسب، چیز‌های بیشتری را با شما به اشتراک بگذاریم.

برای یادآوری باید اعلام کنیم که Heartland یک بازی  فرعی و رایگان از سری The Division محسوب می‌شود که طبق توضیحات ارائه شده توسط یوبی‌سافت، «یک تجربه‌ی مستقل» است که «چشم انداز کاملاً جدیدی از جهان The Division را در یک ستینگ جدید ارائه خواهد داد.»

Heartland قرار است تا در اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده‌ برای پلتفرم‌های پلی‌اسیتشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی عرضه شود. با توجه به عدم حضور این بازی در رویداد Ubisoft Forward و همچنین ادامه‌ی آزمایش‌ آن توسط بازی‌بازان، بعید است که این عنوان در سال جاری در دسترس قرار بگیرد.

رویداد Ubisoft Forward در تاریخ ۲۲ خرداد (۱۲ ژوئن) برگزار خواهد شد.