داود مهابادی، عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بازیکنان ما کاملا بر بازی تسلط داشتند، افزود: بازی یک طرفه‌ای بود و حریف در نیمه نخست به جز یک فرصت گل که از روی ضربه کرنر به دست آورد،...

داود مهابادی، عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بازیکنان ما کاملا بر بازی تسلط داشتند، افزود: بازی یک طرفه‌ای بود و حریف در نیمه نخست به جز یک فرصت گل که از روی ضربه کرنر به دست آورد، فرصت دیگری نداشت و آنها بیشتر به دنبال ضد حمله بودند.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم هم تیم داماش گیلان فشردهتر بازی کرد تا به مساوی برسد و ما برای رسیدن به گل برتری روش‌های مختلفی در زمین پیاده کردیم اما موفق نشدیم برنده از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز، نبودن ایوب کلانتری و بابا محمدی را عاملی برای نتیجه نگرفتن تیمش دانست و اظهار داشت: اگر بابا محمدی بود از راه هوا و روش دفاعی که حریف ارایه داد، حتما به گل برتری می رسیدیم.

مهابادی ادامه داد: وقت کشی تیم حریف، بازیکنان ما را عصبی کرد و داور بازی هم چند صحنه خطا را نگرفت.

وی تاکید کرد: تصور می‌کنم داور یک صحنه پنالتی را برای ما نگرفت، باید فیلم این صحنه را ببینیم اگر پنالتی نباشد، داور کارش را درست انجام داده است. 

او افزود: بازیکنان کناری ما توپ‌های خوبی را روی دروازه ارسال کردند و از همین منطقه بود که به گل رسیدیم و اگر مهاجم گلزن ما حضور داشت روی توپ‌های هوایی می‌توانستیم به گل برسیم.

سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز در مورد تقویت تیمش هم گفت: با این بضاعتی که داریم تاکنون نتایج خوبی گرفته‌ایم و اگر پول داشته باشیم تیم را تقویت خواهیم کرد با این حال بازیکنانم تا اینجای کار خوب نتیجه گرفتند و جای تقدیر دارد.

وی، به بازی هفته سیزدهم تیمش مقابل بادران تهران که قرار است بیست و چهارم آبان ماه 98 در شیراز برگزار شود اشاره و بیان کرد: تیم بادران، فوتبال هجومی بازی می‌کند از این رو با توجه به همین روش که ما داریم، بازی جذابی از آب در خواهد آمد.

  دیدار تیم‌های فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در هفته دوازدهم رقابت‌های فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور که عصر شنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد با نتیجه یک بر یک پایان یافت.

با پایان یافتن هفته دوازدهم، تیم گل ریحان البرز با ۲۴ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت، تیم مس رفسنجان با ۲۳ امتیاز در رده دوم ایستاد و تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم که هفته‌ها در صدر جدول قرار داشت با همین تعداد امتیاز و با تفاضل گل کمتر به رده سوم سقوط کرد تا فجری‌ها قدر بازی‌های خانگی خود را بیشتر بدانند.

در رقابت‌های فوتبال دسته یک ایران ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جواز صعود به لیگ برتر دوره بیستم در سال ۹۹ دریافت خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می‌شوند.

تیم‌های شهرداری تبریز و ملوان انزلی هم که روزگاری در لیگ برتر حضور داشتند با پنج امتیاز، رده‌های هفدهم و هجدهم جدول را به خود اختصاص دادند و خطر سقوط این 2 تیم را تهدید می کند.