مردم عزیز، جون شما عزیزان برا ما خیلی مهمه خواهش میکنم استدعا دارم هشدارها رو جدی بگیرید و هر جور صلاح میدانید از مناطق پر خطر فاصله بگیرید. شماره های اضطراری شهر رو یاد بگیرید. افراد سالمند فراموش نشوند .مردم عزیز در کمال آرامش، برای خسارت کمتر بهترین تصمیم ها رو بگیرید.

هشدار ها رو جدی بگیریم
مردم عزیز، جون شما عزیزان برا ما خیلی مهمه خواهش میکنم استدعا دارم هشدارها رو جدی بگیرید و هر جور صلاح میدانید از مناطق پر خطر فاصله بگیرید. شماره های اضطراری شهر رو یاد بگیرید. افراد سالمند فراموش نشوند .
مردم عزیز در کمال آرامش، برای خسارت کمتر بهترین تصمیم ها رو بگیرید.
.
به حدیث زیر توجه کنید 
.
امیرالمؤمنین(ع) از کنار دیوار شکسته و کجی برخاست. پرسیدند: از قضای الهی فرار می‌کنی؟ فرمود: از قضای الهی به قدر او پناه می‌برم.
.
یعنی درست است که تا قانون علیت که منتهی به فرمان خداست، نباشد، دیوار شکسته سقوط نخواهد کرد، اما همان خداوند به من عقلی داده که آن خود یک عامل بازدارنده در برابر این گونه حوادث است. البته دیوار عقل و شعور ندارد و بدون اعلام قبلی سقوط می‌کند. اما من می‌توانم به قدر الهی پناه ببرم؛ یعنی با عقل خود چنان محل نشستن را اندازه گیری کنم که اگر دیوار سقوط کند روی من نیفتد.
 

 

اطلاعیه مهم و فوری .
بسمه تعالی
.
🔰 بدینوسیله به اطلاع عموم مردم شریف شهرستان دورود می رساند با توجه به ورود سامانه بارشی قوی به جو منطقه در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده و پُر شدن گنجایش سد مروک و احتمال سرریز آن که موجب طغیان رودخانه و جاری شدن سیل و خسارات می گردد،از اهالی محترم ساکن در مناطق سری ساتی،بحرین،منوچهری،صفا،عزت آباد،قلعه ضرغام،بلوار آیت الله بروجردی،کوی همت،کوی کارمندان سیمان،کوی شهرداری،فرهنگیان و الغدیر تقاضا می شود در اسرع وقت نسبت به تخلیه منازل مسکونی خود و سکونت در مناطق امن تا اطلاع ثانوی اقدام نمایند.
.
. (روابط عمومی فرمانداری و ستاد مدیریت بحران شهرستان دورود)

برای  اطلاع از آخرین اخبار سیل به کانال تلگرام ما مراجعه کنید