تیم ملی فوتبال ایران با ارائه یک بازی درخشان در بازی دوم خود موفق شد با دو گل چشمی و رضاییان در وقت های اضافه مقابل ولز به برتری برسد و خودش را ۳ امتیازی بکند. اتفاقی ک...

تیم ملی فوتبال ایران با ارائه یک بازی درخشان در بازی دوم خود موفق شد با دو گل چشمی و رضاییان در وقت های اضافه مقابل ولز به برتری برسد و خودش را ۳ امتیازی بکند. اتفاقی که امید ایران را برای صعود از مرحله گروهی جام جهانی به شدت زیاد کرد و حالا کیروش و تیمش می توانند با کسب یک امتیاز از دیدار مقابل آمریکا راهی دور دوم بازی ها شوند.

یکی از حواشی جالب این دیدار خوشحالی خاص سردار آزمون بعد از گل دوم تیم ملی بود. سردار که در اواسط نیمه دوم جای خود را به کریم انصاریفرد داد، بعد از گلزنی رامین رضاییان به سمت کیروش رفت و محکم گلوی او را فشار داد تا به این شکل خوشحالی خود را با سرمربی تیم ملی تقسیم کرده باشد.

اولین بار این مدل خوشحالی را گنارو گتوزو اسطوره فوتبال ایتالیا و ستاره سابق میلان در جام جهانی ۲۰۰۶ انجام داد و بعد از گلزنی ایتالیا در آن رقابت ها به همین شکل با مارچلو لیپی خوشحالی می کرد و گلوی سرمربی وقت ایتالیا را فشار می داد. گفتنی است ایتالیا در آن رقابت ها قهرمان جهان شد.