به گزارش ایرنا برخی ساکنان مناطق کوی سعدی و عبودی شادگان روز یکشنبه در تجمعی اعتراض آمیز به نبود زیرساختهای شهری در این مناطق اعتراض کردند که عدهای اندک با پوشاندن سر و صورت خود اقدام به آتش...

به گزارش ایرنا برخی ساکنان مناطق کوی سعدی و عبودی شادگان روز یکشنبه در تجمعی اعتراض آمیز به نبود زیرساختهای شهری در این مناطق اعتراض کردند که عدهای اندک با پوشاندن سر و صورت خود اقدام به آتش زدن لاستیک و بستن جاده ورودی به این ۲ منطقه کردند.

با بیرون آمدن مردم از منازل افرادی در گوشه و کنار خیابان ها اقدام به فیلمبرداری از لاستیک های آتش گرفته و راه بندها نمودند که شبکه های معاند از آنها به عنوان اغتشاش نام بردند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند.

ساکنان کوی سعدی و عبودی شادگان  یکشنبه شب با صدور اطلاعیهای با محکوم کردن هر گونه هنجارشکنی بر پیگیری خواسته های خود از طریق قانون تاکیدکردند و از افرادی که اوضاع را نا آرام می کنند، اعلام برائت کردند و خواستار برخورد با این افراد ناشناس شدند.

فرماندار شادگان در این خصوص گفت: شهروندان با بصیرت شادگان بدانند رسانههای دشمن در حال جلوه دادن اعتراض مردم سعدی و عبودی به عنوان اغتشاش هستند که در این شرایط مردم باید هوشیار باشند تا در زمین دشمن بازی نکنند و از جوانان خود بخواهند از هر گونه تجمع دوری کنند.

سعید حاجیان تصریح کرد: شرایط در کوی سعدی و عبودی اکنون آرام است و شخصا به همراه شهردار در بین ساکنان این ۲ منطقه حاضر شدم تا گله های مردم را از نزدیک بشنویم.

وی افزود: اکنون جلسه ویژه ای با حضور مسئولان شهرستان شادگان برای رسیدگی فوری به وضعیت سعدی و عبودی در حال برگزاری است که نتایج آن به اطلاع مردم خواهد رسید.

شادگان با ۱۵۰ هزار جمعیت در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان واقع است.