به گزارش روز شنبه روابط عمومی  و امور بین الملل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، نشست مشترک مدیران این سازمان و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران...

به گزارش روز شنبه روابط عمومی  و امور بین الملل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، نشست مشترک مدیران این سازمان و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران برگزار شد.

همچنین مقرر شد طرح توسعه شهرک صنفی، توزیعی و خدماتی خاوران، کلیات تفویض پروژه در اولین جلسه هیات مدیره سازمان با حضور نمایندگان شرکت ساماندهی برگزار شود.

در این نشست همچنین تاکید شد نماینده شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در جلسات کمیسیون اجرایی فراخوان در پروژه های کسب و کار، شرکت و اتخاذ تصمیم شود.

به گزارش ایرنا، خلازیز محلی است در جنوب تهران که اجناس دست دوم از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در آن به فروش می رسد؛ این بازار در خیابان خلازیر منطقه ۱۹ که نام آن به سهیل تغییر یافته، بزرگ‌ترین مرکز خرید و فروش لوازم دست دوم است.

محدوده خلازیر در ۳ بخش تقسیم بندی شده که شامل بیش از ۸۰۰ واحد صنفی می شود که بیش از ۲۰۰ واحد صنفی به فروش ضایعات مشغول هستند و ساماندهی آن اولویت بیشتری نسبت به سایر مناطق دارد.

آلایندگی واحدهای ضایعاتی، مشکلات زیست محیطی و ترافیکی از مسایلی است که نیاز به بازنگری دارد.