توسعه دهنده‌ی بازی Gears Tactics یعنی استودیوی اسپلش دمیج که سال گذشته توسط شرکت تنسنت خریداری شد، اعلام کرد که در حال توسعه‌ی یک بازی علمی-تخیلی جدید است. استودیوی بریتانیایی اسپلش دمیج (Splash Damage) که پیش‌تر وظیفه‌ی پورت رایانه‌های شخصی عناوین Gears 5 و...

توسعه دهنده‌ی بازی Gears Tactics یعنی استودیوی اسپلش دمیج که سال گذشته توسط شرکت تنسنت خریداری شد، اعلام کرد که در حال توسعه‌ی یک بازی علمی-تخیلی جدید است.

استودیوی بریتانیایی اسپلش دمیج (Splash Damage) که پیش‌تر وظیفه‌ی پورت رایانه‌های شخصی عناوین Gears 5 و Halo: The Master Chief Collection را برعهده داشت و Gears Tactics را توسعه داده بود، اخیراً اعلام کرد که روی یک آی‌پی جدید با محتوای علمی-تخیلی کار می‌کند.

این استودیوی طی پست جدیدی در وبسایت خود چنین اظهار داشت که:

ما خرسندانه اعلام می‌کنیم که یکی از پروژه‌های فعلی ما، عنوانی جدید است که در یک دنیای علمی-تخیلی روایت می‌شود.

ما بیش از 20 سال است که روی آی‌‌پی‌های شناخته‌شده‌ای از جمله Wolfenstein ،Gears of War و Halo کار می‌کنیم و تمامی آن‌ها را دوست داشتیم. اما حالا مشتاق هستیم که روی دنیای دیگری که توسط خودمان ساخته می‌شود کار کنیم؛ مانند Brink و Outcasters و یا Dirty Bomb.

علاوه بر این، استودیوی اسپلش دمیج طی این پست موقعیت‌های شغلی جدید خود را معرفی نمود و اعلام کرد که به دنبال استخدام نیروهای جدید است.

همانطور که اشاره شد، این موضوع در حالی رخ داد که سال گذشته شرکت مادر استودیوی مذکور یعنی اسپلش دمیج لِیو (Splash Damage Leyou) توسط هولدینگ چینی تنسنت (Tencent) خریداری شد. به عنوان بخشی از این قرار داد، استودیوی سازنده‌ی عنوان Warframe یعنی دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes) نیز به دارایی‌های شرکت تنسنت افزوده شد. علاوه بر این، این قرارداد باعث شد که 20 درصد از سهام استودیوی سرتین افینیتی (Certain Affinity) که در توسعه‌ی عناوینی نظیر Call of Duty و Halo نقش داشته است نیز به مالکیت تنسنت درآید.

Reasonable guy