به گزارش ایرنا، سرهنگ بیژن خدایی روز شنبه با اعلام این خبر، افزود: صبح روز گذشته مأموران کلانتری ۲۰ اقبالیه با اطلاع...

به گزارش ایرنا، سرهنگ بیژن خدایی روز شنبه با اعلام این خبر، افزود: صبح روز گذشته مأموران کلانتری ۲۰ اقبالیه با اطلاع از سرقت یک دستگاه خودرو پیکان، تحقیقات خود را جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان آغاز کردند.  
 وی ادامه داد:ماموران با پیگیری به عمل آمده و کنترل مسیرها خودرو مورد نظر را در اتوبان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آن را متوقف کردند.  
 فرمانده انتظامی شهرستان قزوین افزود: در این عملیات یک نفر دستگیر شد که در بازجویی های به عمل آمده به سرقت خودرو  اعتراف کرد و به مرجع قضایی معرفی شد.  
 سرهنگ خدایی خاطرنشان کرد: شهروندان ضمن توجه به هشدارهای پیشگیرانه پلیس، درصورت مشاهده خودرو یا افراد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت برای بررسی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.  

کشف هشت دستگاه استخراج ارز دیجیتالی در البرز

فرمانده انتظامی شهرستان البرز از کشف هشت دستگاه استخراج ارز فاقد مجوز از یک واحد مسکونی و دستگیری ۲ نفر در این خصوص در این شهرستان خبر داد.  
  سرهنگ بهرام منصوری اظهار داشت:در پی اخبار دریافتی مبنی بر استخراج ارز دیجیتالی در یک واحد مسکونی بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری" ۱۳ بیدستان" قرار گرفت.  
 وی افزود: ماموران پس از بررسی های لازم و کسب اطمینان در این خصوص با اخذ دستور قضایی به محل اعزام شدند.  
 فرمانده انتظامی شهرستان البرز بیان داشت: ماموران پس از حضور و در بازرسی از منزل با رعایت موازین شرعی، موفق به کشف هشت دستگاه فاقد مجوز و دستگیری ۲ نفر در این خصوص شدند.  
 فرمانده انتظامی شهرستان البرز با اشاره به اینکه متهمان به همراه اموال کشف شده به مراجع قضایی تحویل داده شدند، افزود کارشناسان،  ارزش دستگاه های کشف شده را یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورده کرده اند.