مدیر حراست دانشگاه رازی: به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سجاد دادفر، مدیر حراست دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: به دنب...

مدیر حراست دانشگاه رازی:

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سجاد دادفر، مدیر حراست دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: به دنبال دستبرد سارقان به مزرعه تحقیقاتی پرورش دام پردیس کشاورزی در ۲۲ بهمن ماه و سرقت تعدادی از احشام، این مدیریت طی مکاتبات و پیگیری‌هایی با دستگاه‌های قضایی، انتظامی، سیاسی و امنیتی استان خواهان برخورد جدی با اخلالگران در نظم و امنیت دانشگاه شد.

دادفر افزود: تلاش دستگاه انتظامی و قضایی استان بر آن بود تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرونده مذکور مورد بررسی قرار گیرد که در نهایت و با تلاش‌های شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی نیروی انتظامی استان، سارقان در کمترین زمان ممکن شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شدند.

مدیر حراست دانشگاه رازی کرمانشاه با بیان اینکه در این عملیات، علاوه بر دستگیری سارقان، تمامی دام‌های مسروقه هم کشف و به مزرعه تحقیقاتی عودت داده شده است، اظهار کرد: اقدام قابل تحسین نیروی انتظامی در این موضوع یکبار دیگر اقتدار پلیس را در مبارزه با متعرضین به حریم امنیت و نظم جامعه نشان داد.

  • منبع خبر : snn