استاندار هرمزگان روز چهارشنبه در مراسم کلنگ زنی این شهرک مسکونی گفت: سپاه و بسیج در مسیر توجه به کارهای عمرانی و مردم محور تلاش شبانه‌روزی دارند که جای قدردانی ویژه است.فریدون همتی افزود:...

استاندار هرمزگان روز چهارشنبه در مراسم کلنگ زنی این شهرک مسکونی گفت: سپاه و بسیج در مسیر توجه به کارهای عمرانی و مردم محور تلاش شبانه‌روزی دارند که جای قدردانی ویژه است.
فریدون همتی افزود: سپاه پاسداران نمونه بارزی از کار جهادی جهت توسعه و عمران هرمزگان برای سایر دستگاه ها بوده که در جهت بهینه سازی درمسیر کارهای عام المنفعه و خدمات رسانی بی منت به مردم تلاش می‌کند. 
 فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان نیز در این آیین گفت: این شهرک مسکونی ۳۱۳ واحدی با زیربنای ۳۶ هزار مترمربع و با اعتبار اولیه ۱۲۰ میلیارد تومان احداث می‌شود.
سردار اباذر سالاری افزود: در این شهرک ساخت حسینیه و مسجد، مرکز درمانی با زیربنای ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع، مجتمع آموزشی ۲ هزار مترمرعی، تالار و رستوران سه هزار مترمربعی و فضاهای فرهنگی و ورزشی به منظورخدمات رسانی به عموم مردم طراحی ‌شده است.
وی یادآورشد: احداث مرکز درمانی بزرگ با زیربنای ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع با تجهیزات ویژه درمانی برای بهره برداری عموم مردم درنظر گرفته شده تا به مردم خدمات رسانی نماید.
فرمانده سپاه هرمزگان با اشاره به همکاری های سایر دستگاه ها درجهت سرعت بخشیدن به این طرح قدردانی کرد و گفت: هدف سپاه پاسداران خدمت به مردم در عرصه های مختلف است.