به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «حسین کلانتری»

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «حسین کلانتری» امروز (۱۳ آذر) در یادواره شهدای شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: اگر فداکاری شهدا نبود، عزت و استقلال ما پایدار نمی ماند.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا یک راهبرد است، عنوان کرد: شهدا با خداوند متعال معامله کردند و رستگار شدند و بدون شک ارزش و جایگاه شهادت از هر مقامی بالاتر است.

 

وی با بیان اینکه هنر واقعی از خاک به افلاک رسیدن است، ادامه داد: شهدا هنرمندانه با نثار جان خود همچون ستاره ای درخشیدند.

 

کلانتری به فداکاری های کارکنان نفت در طول تاریخ ایران اشاره کرد و گفت: این مجموعه همواره برای تامین انرژی کشور تلاش های بسیاری انجام داده است.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در هر عملیاتی که رزمندگان و فرزندان کهگیلویه و بویراحمد حضور داشتند هیمنه آنها دشمن را مستاصل کرد.

 

وی با بیان اینکه شهدای مجموعه نفت تمام توطئه های دشمنان را خنثی کردند، اضافه کرد: باید در قیامت پاسخگوی خون شهدا باشیم.

 

کلانتری با اشاره به اغتشاشات اخیر در سطح کشور، عنوان کرد: شعور و آگاهی ملت به ویژه مردم کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص شایسته تقدیر است و پای کار بودن مجموعه نیروهای نظامی و انتظامی، سپاه و بسیج برکسی پوشیده نیست.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از عملکرد مجموعه شرکت نفت استان و جایگاه داران رضایت دارم که به بهترین شکل خدمت رسانی به مردم را انجام داده و علی رغم تغییرات با کمبودی رو به رو نشدیم.

 

وی با اشاره به اینکه مجموعه وزارت نفت در سراسر کشور به سختی کار می کنند، تاکید کرد: وزیر نفت مرد روزهای سخت است و با رهبری مقام معظم رهبری و همراهی سران سه قوه و همکاری مجموعه سپاه، بسیج، نیروهای نظامی و انتظامی آرزوی تسلیم شدن را بر دل دشمن گذاشتند.

 

کلانتری تصریح کرد: دشمن هزینه های هنگفتی برای براندازی نظام را متحمل شد و نتوانست به اهداف شوم خود برسد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه ما موظف به انجام وظایف خود هستیم، گفت: هرجای این کشور که امنیت، عزت و پرچم ایران وجود دارد همچون ایلام وطن همه ما و شهدا است و امروز نیز وطنم کهگیلویه و بویراحمد است که باید برای ادای دینم به این وطن خدمتگزار خوبی باشم.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ویژگی های یک مدیر موفق و کارآمد، اظهار داشت: جدیت در کار، تصمیم گیری  و موضع گیری به موقع و حساسیت در امور از ویژگی های یک مدیر توانمند است.

شایان ذکر است در این آئین، از ۹ خانواده معظم شهید با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

پایان پیام/82