رضا فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به وقوع زلزله 5.1 ریشتری ساعت 17:05 عصر امروز در حوالی سیرچ در استان کرمان اظهار داشت: این زمین لرزه در طول جغرافیایی 57.48، عرض جغرافیایی 30....

رضا فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به وقوع زلزله 5.1 ریشتری ساعت 17:05 عصر امروز در حوالی سیرچ در استان کرمان اظهار داشت: این زمین لرزه در طول جغرافیایی 57.48، عرض جغرافیایی 30.34 و در عمق 12 کیلومتری زمین به وقوع پیوسته است.

وی با بیان اینکه این زلزله در 16 کیلومتری سیرچ، 23 کیلومتری شهداد و 28 کیلومتری اندوهجرد بوده است گفت: بلافاصله تیم‌های ارزیاب خانه‌های هلال جهت بررسی خسارات احتمالی زلزله به منطقه اعزام شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان افزود: تا کنون خسارت جانی و مالی از زمین لرزه 5.1 ریشتری عصر امروز حوالی سیرچ گزارش نشده است.

سید محمد صابری رئیس اورژانس کرمان نیز از اعزام 4 تیم ارزیاب به مناطق تحت تاثیر زمین لرزه امروز عصر سیرچ خبر داد و اظهار داشت: در پی زمین لرزه 5.1 ریشتری در منطقه سیرچ تعداد 4 تیم فوریتهای پزشکی جهت ارزیابی  به مناطق تحت تاثیر زمین لرزه اعزام شد.

رئیس اورژانس کرمان افزود: در بیمارستانهای شهر کرمان و شهرستان‌های معین و هم چنین تیم‌های لجستیک آماده باش سطح زرد اعلام شده است.

انتهای پیام/511/س