به گزارش ایرنا از سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، محسن نادی روز چهارشنبه در نشست مشترک کارگروه های تخصصی سلامت در حوادث غیرمترقبه و امور سیل و شریان‌های حیاتی که در دبیرخانه ستاد ویژ...

به گزارش ایرنا از سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، محسن نادی روز چهارشنبه در نشست مشترک کارگروه های تخصصی سلامت در حوادث غیرمترقبه و امور سیل و شریان‌های حیاتی که در دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران کلان شهر تهران برگزار شد، گفت: مراسم رونمایی از این ۳۰ مخزن و کلنگ زنی ۷۲ مخزن دیگر در دهه مبارک فجر برگزار می‌شود.

وی بر ضرورت نصب و مورد بهره برداری قرار گرفتن ۳۷۴ مخزن آب اضطراری تا پایان سال ۱۴۰۳ در مراکز تخلیه امن اضطراری سطح کلان شهر تهران تاکید کرد.

در این نشست که با رویکرد افزایش تاب آوری درمواجهه با رخداد زلزله و با هدف تامین آب شرب سالم برای شهروندان در شرایط اضطراری برگزار شد، روند اجرای مصوبه هفتاد و نهمین جلسه رسمی دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر بهره برداری از مخازن فولادی تامین آب شرب سالم برای شهروندان در شرایط اضطراری مورد ارزیابی قرار گرفت.

در این نشست همچنین چگونگی جانمایی و نصب مخازن آب شرب سالم در ۱۰ بیمارستان شهر تهران براساس اولویت و بررسی های فنی کارگروه های تخصصی سلامت در حوادث غیرمترقبه و امور سیل و شریان‌های حیاتی بررسی شد.