به گزارش ایرنا ، فریدون بابایی روز چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات آب شرب خلخال افزود: طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی روستایی این شهرستان بلاتکلیف رها شده و برغم وجود اعتبار کافی از سال گذشته برای...

به گزارش ایرنا ، فریدون بابایی روز چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات آب شرب خلخال افزود: طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی روستایی این شهرستان بلاتکلیف رها شده و برغم وجود اعتبار کافی از سال گذشته برای اجرای حداقل هشت طرح آبرسانی روستایی اولویت‌دار نیز اقدامی نشده است.

وی با اشاره به محدودیت فصل کاری در این شهرستان گفت: سهل‌انگاری و بی‌تفاوتی به اجرای طرح‌های آبرسانی روستایی این منطقه مانع از اجرای این طرح‌ها ، طولانی  شدن زمان اجرا ، افزایش هزینه تمام شده پروژه‌ها و کمبود آب در کنار خشکسالی در روستاهای کم‌آب این منطقه را بدنبال خواهد داشت.

بابایی بیان کرد: در حالی که از سال‌های گذشته برای کاهش فاصله اجتماعی و ایجاد امکانات مورد نیاز اولیه زندگی در بین جمعیت شهری و روستایی از طریق افزایش اعتبار توسعه و عمران تلاش می‌شود ولی عدم همکاری شرکت آب و فاضلاب در اجرای طرح‌های توسعه روستایی مانع از ارتقای سطح خدمات در مناطق محروم روستایی این شهرستان شده است.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.