محمود نیکمرام روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این نمایش به کارگردانی مجید پهلوانیان، کاری از گروه تئاتر «آی‌پارا» است که در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلام...

محمود نیکمرام روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این نمایش به کارگردانی مجید پهلوانیان، کاری از گروه تئاتر «آی‌پارا» است که در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به مدت سه شب اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه درون‌مایه این نمایش در خصوص جنگ است، بیان کرد: در این نمایش به «جنگ» به عنوان آتش همیشه خفته در زیر خاکستر که بلاهایی از جمله «بی‌هویت شدن» انسان‌ها را به بار می‌آورد و نمود آن در شخصیت یک سرباز تجلی یافته، پرداخته شده‌است.

وی اضافه کرد: این نمایش همچنین به مضمون مرگ و زندگی و رویکرد فلسفی که در این زمینه وجود دارد، به شکل زیبایی پرداخته است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندوآب ادامه داد: در این نمایش ۲ بازیگر شامل «غلامرضا قلی‌یان» و «مجید پهلوانیان» ایفای نقش کرده‌اند.

در میاندوآب ۹ گروه هنری و تئاتر ثبت شده‌است؛ این شهرستان با ۷۰ هنرمند که در عرصه تئاتر فعالیت دارند یکی از قطب‌های این رشته در جنوب آذربایجان‌غربی است.