به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره تمهیدات برا...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره تمهیدات برای راهپیمایی اربعین حسینی گفت: مسئله لغو رواید به معنای عدم نظارت نخواهد بود و روز یکشنبه هم وزیر کشور عراق به ایران سفر می‌کند و با وی درباره موضوعات مربوطه صحبت می‌کنیم.

وی همچنین درباره رسیدگی به مناطق سیل‌زده با بیان اینکه الان در مسیر برنامه‌ریزی برای این عزیزان هستیم، تصریح کرد: برای این مسئله سه اولویت داشتیم؛ یکی مسکن، دیگری موضوع پرداخت خسارات به کشاورزان و سومین هم تامین وسایل زندگی مردم.

وزیر کشور اضافه کرد: عملیات اجرایی 35 هزار واحد شروع شده است؛ جز در مناطقی که نیاز به جابجایی در سطح وسیع وجود دارد و در مرحله نقل و انتقال هستیم و قول دادیم تا آخر سال کار نوسازی تمام شود.

رحمانی فضلی تصریح کرد: وسایل خانگی یک پک 6 قسمتی که بوده که عدد 110 هزار مورد به ما اعلام شده است که منابع آن آماده است و ازین تعداد، 40 هزار بسته خریداری و 35 هزار نیز تحویل شده و متقاضیان باید در سامانه سجاد ثبت‌نام نمایند.

این خبر تکیمل می‌شود...

انتهای پیام/