سرهنگ نصرالله بیگلری عصر شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با ورود سامانه بارشی از امروز که منطقه را تحت تاثیر خود قرار داده، هم اکنون شاهد بارش در سطح تمامی راه های ارتباطی این استان ه...

سرهنگ نصرالله بیگلری عصر شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با ورود سامانه بارشی از امروز که منطقه را تحت تاثیر خود قرار داده، هم اکنون شاهد بارش در سطح تمامی راه های ارتباطی این استان هستیم.
وی اظهار داشت: هم اکنون وضعیت ترافیکی در سطح راه های ارتباطی استان عادی و بدون ترافیک بوده و تردد خودروها به شکل روان جریان دارد.
این مسوول انتظامی ادامه داد: در هنگام لغزندگی جاده ها، رانندگان باید بیشتر از وضعیت عادی از خودروهای جلویی فاصله بگیرند و سرعت خود را نیز کمتر کنند و با احتیاط بیشتری به رانندگی بپردازند.
سرهنگ‌بیگلری با اشاره به شیوع بیماری کرونا و کاهش سفرهای نوروزی ادامه داد: در ٢٤ساعت گذشته خوشبختانه تصادف فوتی و جرحی در سطح جاده های استان قزوین بوقوع نپیوسته است.
۶ هزار و ۶۷۰ کیلومتر راه در استان قزوین وجود دارد که ۲۲۰ کیلومتر آن آزادراه، ۲۷۰ کیلومتر بزرگراه، ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و بقیه نیز راه آسفالته روستایی است. 
آزادراه های قزوین-کرج و قزوین-رشت به همراه قزوین-زنجان از پرترافیک ترین مسیرهای ارتباطی کشور به ویژه در ایام نوروز به شمار می روند.