شرکت وارنر برادرز در خبری اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک دو سرویس HBO Max و +Discovery در یکدیگر ادغام شده و جای خود را به یک ابرسرویس خواهند داد. در جریان جلسه‌ی گزارش عملکرد مالی کمپانی وارنر برادرز.دیسکاوری مدیرعامل این کمپانی یعنی دیوید زسلاو (David Zasl...

شرکت وارنر برادرز در خبری اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک دو سرویس HBO Max و +Discovery در یکدیگر ادغام شده و جای خود را به یک ابرسرویس خواهند داد.

در جریان جلسه‌ی گزارش عملکرد مالی کمپانی وارنر برادرز.دیسکاوری مدیرعامل این کمپانی یعنی دیوید زسلاو (David Zaslav) اعلام کرد که این شرکت قدر ادغام دو سرویس یاد شده را دارد. همچنین او در ادامه ذکر کرد که این دو سرویس جای خود را به یک ابرسرویس خواهد داد که تمام خدمات خاص هر کدام از آن‌ها را به طور همزمان ارائه خواهد کرد. با اینحال او به نام این ابرسرویس اشاره‌ای نکرد.

او همچنین اعلام کرد که این سرویس در سال 2023 در کشور آمریکا و در سایر مناطق جهان در سال 2024 عرضه خواهد شد. در این جلسه زسلاو و مدیر پلتفرم‌های استریمینگ جهانی شرکت وارنر یعنی جی‌بی پرت (JB Perrette) اذعان کردند که دو سرویس +Discovery و HBO Max در حال حاضر عملکرد مطلوبی ندارند؛ اما تمام تمرکز آن‌ها بر روی سرویس جدید است تا در نهایت قادر باشد بهترین‌های هر دو سرویس را به مخاطبان ارائه دهد عملکردی در کلاس جهانی داشته باشد.

آن‌ها در این رابطه گفتند:

ما کاملاً بر این موضوع واقفیم که سرویس‌های ما در حال حاضر نقصان‌هایی کاملاً آشکار دارند. HBO Max علی‌رغم این که ویژگی‌های یک پلتفرم کاملاً رقابتی را داراست؛ اما مشکلاتی در رابطه با عملکرد سرویس و همچنین مخاطبان آن وجود دارد و سطح رضایت مخاطبان از آن پایین است.

تبلیغات

در نقطه‌ی مقابل با اینکه +Discovery رضایت مخاطبان گروه هدفش را بدست آورده است و سرویس از لحاظ عملکرد نرمافزاری بسیار عالی عمل کرده است؛ اما ویژگی‌های بسیار محدودتری نسبت به HBO Max دارد. سرویس نهایی که ما قصد ارائه آن‌ را داریم؛ بهترین ویژگی‌های هر دو پلتفرم را با عملکردی در کلاس جهانی به طور همزمان ارائه خواهد داد.

در کنار این اخبار سرویس جدید، همچنین وارنر برادرز.دیسکاوری اعلام کرد که دیگر قصد ندارد تمام تخم‌مرغ‌هایش را در سبد سرویس‌های استریم بگذارد. پرت در این باره گفت:

در سال‌های اخیر یک استراتژی مبنی بر سرمایه‌گذاری بسیار بالا در پلتفرم‌های استریمینگ و انتشار تمام محصولات در روز عرضه بر روی این سرویس‌ها با قیمت پایین به یک ترند در میان کمپانی‌های مختلف تبدیل شده است؛ اما ما به چنین چیزی باور نداریم.

با تغییر تیم مدیریتی شرکت وارنر برادرز.دیسکاوری تغییرات گسترده‌ای در تمام سطوح و محصولات این کمپانی عظیم در جریان است؛ حال باید منتظر ماند و دید کدام یک از محصولات قدیمی این شرکت از زیر تیغ تغییر مدیریت جدید وارنر جان سالم به در خواهند برد و کدام یک از آن‌ها باید خود را با شرایط جدید وفق دهند.

منبع: Cominsoon