خبرورزشی - بارسلونا یک شکست تحقیرآمیز را در خانه خود مقابل بایرن مونیخ متحل شد.  این تیم در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا شکست 3-0 را مقابل حریف قدرتمند آلم...

خبرورزشی -

بارسلونا یک شکست تحقیرآمیز را در خانه خود مقابل بایرن مونیخ متحل شد.  این تیم در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا شکست 3-0 را مقابل حریف قدرتمند آلمانی پذیرفت.

بارسلونا که حالا دوران بدون لیونل مسی یا پسا مسی را می گذراند در این بازی هیچ نشانی از یک تیم مدعی و بزرگ نداشت و بایرن به راحتی برد خود را به دست آورد.

نکته عجیب اینکه بارسلونا با هدایت رونالدو کومان در این بازی حتی یک شوت هم به چارچوب دروازه حریف نداشت. این برای اولین بار از فصل 04-2003 است که بارسلونا در یک بازی از لیگ قهرمانان اروپا هیچ شوتی به سمت دروازه حریف نزده است.

این  خلاصه ای از عملکرد بازی آبی اناری پوشان در نبرد با بایرن مونیخ است:

-0 گل

- 0 شوت در چارچوب

- 47 درصد مالکیت توپ

- عقب نشستن در زمین خودی در طول بازی

- اتکا به سبک دفاع و ضد حمله از ابتدا تا انتها

جدا از این آمار، این برای اولین بار است که بارسلونا در سه بازی خانگی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا شکست می خورد. آنها فصل قبل در دو بازی آخر خانگی خود به ترتیب مقابل یوونتوس با نتیجه 3-0 و مقابل پاری سن ژرمن با نتیجه 4-1 مغلوب شدند و با این باخت مقابل بایرن ، سومین شکست خانگی متوالی را نیز متحمل شدند.

با این اوصاف و این آمار، تیم فعلی بارسلونا هیچ شباهتی نه با بارسلونای قدرتمنددارد و نه اصلا با فلسفه و هویت اصلی این باشگاه یعنی ارائه فوتبال زیبا، همخوانی دارد.