حسین خوش اقبال روز چهارشنبه در دیدار مدیران فروشگاه‌های زنجیره ای اتکا استان کردستان اظهار داشت: برای ایجاد فضای امنیت و آرامش در جامعه باید همه برای تامین نیازمندی‌های ضروری زندگی مردم تلاش...

حسین خوش اقبال روز چهارشنبه در دیدار مدیران فروشگاه‌های زنجیره ای اتکا استان کردستان اظهار داشت: برای ایجاد فضای امنیت و آرامش در جامعه باید همه برای تامین نیازمندی‌های ضروری زندگی مردم تلاش خود را مضاعف کنیم.

وی افزود: نظارت بر روند عرضه و تقاضا در بازار مصرف و فروشگاه‌های زنجیره ای برای رعایت قیمت‌های مصوب با هدف تامین نیازمندی‌های زندگی مردم استان باید در اولویت قرار گیرد.

خوش اقبال اضافه کرد: در این راستا فروشگاه اتکا به عنوان یکی از فروشگاه‌های تامین اقلام مصرفی مردم می تواند نقش مهمی در تامین نیاز مصرف کنندگان داشته باشد.

معاون استاندار کردستان گفت: با توجه به شرایط تحریمی و کرونایی کشور، فروشگاه اتکا می تواند بخشی از توان خود را برای تامین نیاز مصرفی بازار اختصاص دهد.

وی یادآور شد: به دلیل وجود فشار افتصادی بر مردم لذا در این رابطه فروشگاه‌های عرضه کالاهای اساسی باید با لحاظ کردن حداقل سود ممکن بتوانند کالاهای مورد نیاز را با بهترین کیفیت در اختیار مردم قرار  دهند.