حجت الاسلام والمسلمین عبدالله عزیزی روز چهارشنبه در نشست کمیته آموزش و بهداشت درمان طرح تکریم ارباب رجوع در محل دفتر بازرسی استانداری برگزار شد، افزود: در راستای حفظ و ارتقاء جایگاه مردم در ن...

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله عزیزی روز چهارشنبه در نشست کمیته آموزش و بهداشت درمان طرح تکریم ارباب رجوع در محل دفتر بازرسی استانداری برگزار شد، افزود: در راستای حفظ و ارتقاء جایگاه مردم در نظام اداری بر اساس مصوبه دولت و ابلاغ شورای عالی اداری تمامی دستگاه های خدمات رسان موظف به حفظ و تکریم جایگاه مردم هستند.
وی اظهارداشت، با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و رییس جمهوری در سطح کلان و باتوجه به حساسیت ویژه استاندار کرمانشاه در خصوص رسیدگی به مشکلات و درخواست های مردم استان بخصوص مراجعات به این دفتر، مأموریت داده شده که با تشکیل کمیته های تخصصی به لحاظ نوع ارتباط کاری دستگاه های اجرایی در اسرع وقت موضوع تکریم ارباب رجوع رصد و گزارش های آن برای مقامات ملی و به خصوص مدیریت ارشد استان تهیه شود.
مدیرکل بازرسی استانداری کرمانشاه اظهارداشت: کارشناسان و بازرسان این دفتر با بازرسی های محسوس و نامحسوس بصورت مستمر اجرای طرح مذکور را از نزدیک مورد پایش قرار می دهند.