در ویدیو جدید به نمایش درآمده از Thor: Love and Thunder شاهد رویایرویی ثور و جین پس از مدت‌ها فاصله هستیم. چهارمین فیلم مستقل ثور که Thor: Love and Thunder نام دارد و جزوی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول می‌باشد، توسط تایکا وایتیتی (Taika Waititi) کارگردانی شده و بازیگرانی همچون کریس همس...

در ویدیو جدید به نمایش درآمده از Thor: Love and Thunder شاهد رویایرویی ثور و جین پس از مدت‌ها فاصله هستیم.

چهارمین فیلم مستقل ثور که Thor: Love and Thunder نام دارد و جزوی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول می‌باشد، توسط تایکا وایتیتی (Taika Waititi) کارگردانی شده و بازیگرانی همچون کریس همسورث (Chris Hemsworth)، ناتالی پورتمن (Natalie Portman)، کریستین بیل (Christian Bale)، راسل کرو (Russell Crowe) و تسا تامپسون (Tessa Thompson) در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

اثری که روایت‌گر ماجراجویی‌های ثور و محافظین کهکشان پس از وقایع Avengers: Endgame خواهد بود؛ جایی که ثور پس از دوران وحشتناکی که پشت سر گذاشته بود، حال باید خود را بازیابی کرده و با مسائل مختلفی از جمله بازگشت جین فاستر در قامت مایتی ثور روبرو شود. او همچنین باید با یکی از منحصر به فردترین شخصیت‌های شرور MCU به نام گور، قصاب خدایان نیز به مبارزه بپردازد. کسی که می‌تواند خطری جدی برای خدای رعد باشد.

آخرین‌بار در فیلم Thor: The Dark World بود که شاهد هنرنمایی ناتالی پورتمن در قامت جین فاستر بودیم. بازگشت او پس از این همه مدت در غالب شخصیتی قدرتمند و جدید قطعاً به یکی از نکات جذاب Love and Thunder تبدیل خواهد شد. بازگشتی که حتی خود شخصیت ثور را نیز متعجب کرده و می‌تواند در ادامه ویدیو رویایی این دو را مشاهده نمایید:

فیلم Thor: Love and Thunder در تاریخ 8 ژوئیه (17 تیر) در سینماهای جهان اکران خواهد شد.

منبع: مووی‌وب

meysamb