شبکه‌ی BBC Radioa 4 به تازگی اعلام کرده که سری Tom Clancy’s Splinter Cell قرار است در قالب یک درام رادیویی اقتباس شده و از هفته‌ی آینده پخش شود. این سری رادیویی قرار است هشت اپیزود باشد و پخش خود را از دوم دسامبر یعنی جمعه‌ی هفته‌ی آینده آغاز خواهد کرد و پس ا...

شبکه‌ی BBC Radioa 4 به تازگی اعلام کرده که سری Tom Clancy’s Splinter Cell قرار است در قالب یک درام رادیویی اقتباس شده و از هفته‌ی آینده پخش شود.

این سری رادیویی قرار است هشت اپیزود باشد و پخش خود را از دوم دسامبر یعنی جمعه‌ی هفته‌ی آینده آغاز خواهد کرد و پس از آن هم به صورت هفتگی پخش خواهد شد. ظاهرا این سری قرار است دنبال‌کننده‌ی Sam Fisher در ماموریتی جدید، جذب و تمرین نسل بعدی ماموران Splinter Cell برای NSA، باشد. در خلاصه‌ی داستان این برنامه آمده:

وقتی یک قاتل حرفه‌ای ماهر از گذشته‌ی Fisher که تصور می‌شد مرده با ماموریتی مرگبار بازمی‌گردد، این به عهده‌ی مامور کارکشته است تا جلوی تهدیدی بزرگ به امنیت جهانی را بگیرد.

تبلیغات

خود Sam Fisher در این سری توسط Andonis Anthony که پیش از این به خاطر سری The Archers شناخته می‌شود صداگذاری شده است. Daisy Head هم نقش دختر او، Sarah، را بازی می‌کند که در طول این ماجرا با پدرش همکاری می‌کند. دیگر بازیگران این سری هم Rosalie Craig ،Sacha Dhawa ،Nikesh Patel و هم‌چنین Will Poulter هستند. Poulter که پیش از این در سری فیلم‌های The Maze Runner نقش‌آفرینی کرده در بیانیه‌ای گفته:

من واقعا امیدوارم که طرفداران سری Splinter Cell از این برنامه لذت ببرند. این سری نه تنها شامل اکشن و لحظات پر از تنش بازی‌ها می‌شود، بلکه شامل المان‌های بیشتری هم هستیم. کمدی زیادی در این برنامه وجود دارد. درام آن هم توسط شخصیت‌ها و اعمال آن‌ها گسترش یافته است.

یوبی‌سافت (Ubisoft) دسامبر سال گذشته تایید کرد که رسما مشغول کار روی یک بازسازی از Splinter Cell، عنوانی که در سال 2002 به صورت انحصاری برای ایکس باکس منتشر شد، است. این بازی قرار است با موتور Snowdrop ساخته شود که پیش از این از آن در سری The Division استفاده شده است. این بازسازی هم‌چنین شامل داستانی جدید هم می‌شود.