حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در گفتگو با  خبرنگار مهر در رابطه با بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در روز عید قربان پیرامون جریان تحریف و تحریم اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم...

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در گفتگو با  خبرنگار مهر در رابطه با بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در روز عید قربان پیرامون جریان تحریف و تحریم اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری مانند همیشه دقیق، ظریف، راهبردی و چراغ راهنمای همه ما در کشور است.‌ 

وی عنوان کرد: اشارات ایشان از موضع رهبری بسیار حکیمانه، داهیانه و هوشمندانه بود و همه باید تابع فرمایشات ایشان باشیم.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تاکید کرد: عده‌ای در خارج از کشور از جمله معاندین، دشمنان و به ویژه منافقین که دستشان به خون بیش از ۱۷ هزار نفر از فرزندان این کشور آلوده است، به دنبال ناکارآمدی نظام هستند.

امیری تصریح کرد: در داخل کشور نیز ما باید بسیار دقت و توجه داشته باشیم تا خدای ناکرده خواسته یا ناخواسته افرادی درگیر تحریف نشوند. بعضی مواقع افراد سوء نیتی هم ندارند و ناخواسته و ندانسته ممکن است در مسیر برنامه‌های دشمن قرار گیرند که در این شرایط باید هوشمندانه عمل کرد. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: در شرایط اعمال تحریم‌های ظالمانه که بی‌تعارف سختی‌های زیادی هم برای ما ایجاد کرده است اما عزت، شرف و غیرت دینی و ملی مردم توانسته است این شرایط را قابل تحمل کند و این‌ها در سایه رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قابل تحقق است.