مدت زمان قرارداد فدراسیون فوتبال با امیر قلعه نویی به عنوان جانشین کارلوس کی‌روش نا مشخص است. نه فدراسیون فوتبال در این باره صحبت کرده و نه امیر قلعه نویی در...

مدت زمان قرارداد فدراسیون فوتبال با امیر قلعه نویی به عنوان جانشین کارلوس کی‌روش نا مشخص است. نه فدراسیون فوتبال در این باره صحبت کرده و نه امیر قلعه نویی در این باره اظهار نظر صریحی داشته است. به نظر می رسد قرارداد امیر قلعه نویی با فدراسیون فوتبال مثل فیلم‌های اصغر فرهادی پایانی بازی دارد و هر پایانی می توان برای آن متصور بود.

امیر قلعه نویی امروز در مصاحبه با خبرنگاران پیرامون این پرسش که آیا قرارداد وی با فدراسیون فوتبال ۴ ساله است؟ گفت: «عرف مربیگری را درست می‌گویید؛ از یک جام جهانی تا جام جهانی دیگر است. ما برای مسابقات دی‌، هشت ماه وقت داریم و تغییرات رفتاری و نگرشی نیاز به زمان دارد. پشتوانه‌سازی و جوان‌گرایی نیاز به زمان دارد. حتما با مهدی تاج و هیئت رئیسه صحبت خواهیم کرد.»

امیر قلعه نویی پیش تر در مصاحبه‌هایی که داشت از فدراسیون فوتبال خواسته بود ۴ ساله به او فرصت دهد. امروز رحمان رضایی دستیارش هم مدعی شد که فدراسیون فوتبال همان طور که یک دهه به مربیان خارجی اعتماد کرد، باید به امیر قلعه نویی هم اعتماد کند.