به گزارش ایرنا،خوشه طلایی در آغاز این فصل از رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال ایران در حالی که شمار زیادی از بازیکنان کلیدی...

به گزارش ایرنا،خوشه طلایی در آغاز این فصل از رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال ایران در حالی که شمار زیادی از بازیکنان کلیدی فصل گذشته را از دست داد، با نظر سهراب بختیاری زاده اقدام به یارگیری کرد اما با شروع مسابقات، نتایج نا امید کننده ای گرفت تا حدی که از پنج بازی نخست تنها سه امتیاز اندوخته داشت.

اما با آمدن وحید بیانلو از ماشین سازی و در حالی که به دستور سازمان لیگ این تیم از برگزاری مسابقات خانگی به دلیل کیفیت نامناسب چمن ورزشگاه شهید چمران محروم بود، خوشه طلایی در مجموعه ورزشی کارگران تهران به تیمی مقتدر و قابل احترام در لیگ آزادگان تبدیل شد.

اکنون و پس از پایان هفته پانزدهم، نماینده استان مرکزی با جمع آوری ۲۰ امتیاز در رتبه نهم قرار دارد و تا صدر جدول هشت و تا رتبه سوم نیز پنج امتیاز فاصله دارد و چنانچه همین آهنگ نتیجه گیری را ادامه دهد بعید نیست که در میانه نیم فصل دوم خوشه باز هم به مدعی حدی صعود به لیگ برتر تبدیل شود.

عصر امروز تیم شهر ساوه در ورزشگاه کارگران تهران میزبان آرمان گهر سیرجان بود که با برد قاطع سه بر یک حریف خود را شکست داد.

شاگردان وحید بیاتلو در نیمه نخست این مسابقه تیم برتر میدان بودند و با ۲ گل زده به رختکن رفتند.

 «سجاد اژدر» در دقیقه ۲۰ توانست نخستین گل را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند و و در ادامه، همین بازیکن موفق شد گل دوم خود و تیمش را در دقیقه ۳۱ وارد دروازه آرمان گهر کند.

در آغاز نیمه دوم و در دقیقه ۴۸ «حسین فاضلی» که از سپاهان راهی خوشه طلایی شد، سومین گل نماینده ساوه را وارد دروازه حریف سیرجانی کرد تا سه امتیاز شیرین به حساب این تیم واریز شود ‌و حالا دیگر جایگاه این تیم در نیمه بالای جدول باشد.