علی خطیر بامداد پنجشنبه با اظهار تعجب از مصاحبه استراماچونی، در گفت و گو با ایرنا گفت: طبق دعوتی که مدیربرنامه های آقای استراماچونی انجام داده بود، همراه با آقای خلیل زاده، رحمان رضایی و وکیل...

علی خطیر بامداد پنجشنبه با اظهار تعجب از مصاحبه استراماچونی، در گفت و گو با ایرنا گفت: طبق دعوتی که مدیربرنامه های آقای استراماچونی انجام داده بود، همراه با آقای خلیل زاده، رحمان رضایی و وکیل باشگاه به دوحه رفتیم و با ماتزیلی، وکیل آقای استراماچونی مذاکره کردیم.

وی افزود: تلاش ما، وکیل آقای استراماچونی و پاستورلا، مدیربرنامه های استراماچونی، حل مشکل بین باشگاه استقلال و سرمربی ایتالیایی این باشگاه بود که متاسفانه انجام نشد.

علی خطیر تصریح کرد: من از زحمات آقای استراماچونی برای باشگاه استقلال تشکر می کنم و دوست داشتم برای بازگشت او به استقلال کمک کنم که متاسفانه نتیجه نداد. متاسفانه زور سوتفاهم ها، از زور اراده ما برای ادامه همکاری بیشتر بود، البته هم ماتزیلی که در دوحه حضور داشت و هم پاستورلا که از دبی با ما در ارتباط بود، واقعا تلاش کردند به نتیجه مثبت برسیم.

خطیر تاکید کرد: اگر طرفین نمی توانند با هم به همکاری ادامه بدهند، به احترام هواداران استقلال دوستانه به همکاری پایان بدهند.