دکتر حسین قاسمی  روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هفته پیش در نشستی با رییس سازمان اورژانس مسایل و مشکلات اورژانس هرمزگان از جمله کمبود نیروی انسانی و ضرور...

دکتر حسین قاسمی  روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هفته پیش در نشستی با رییس سازمان اورژانس مسایل و مشکلات اورژانس هرمزگان از جمله کمبود نیروی انسانی و ضرورت توسعه و نوسازی ناوگان اورژانس هرمزگان مطرح و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.

وی افزود: به زودی یک فروند بالگرد ملکی به منظور توسعه خدمات اورژانس در سطح استان هرمزگان و با توجه به داشتن بیش از ۱۲ هزار کیلومتر مرز آبی و ۱۴ جزیره، خریداری و به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تحویل داده می شود.

قاسمی صدور مجوز استخدام ۱۵۰ نفر و اختصاص اتوبوس آمبولانس و آمبولانس های ویژه مسیرهای سخت گذر و تامین اعتبار برای نوسازی هفت پایگاه اورژانس شهری و جاده ای را از دیگر خبرهای خوش دولت برای حوزه بهداشت و درمان هرمزگان عنوان کرد.

رییس اورژانس هرمزگان گفت: نیمه مردادماه امسال نیز با حمایت دولت و وزارت بهداشت، سه پایگاه اورژانس شهری در بندرعباس و دو پایگاه اورژانس هوایی در بستک و بندرلنگه به بهره برداری رسید..

هرمزگان دارای ۵۷ پایگاه جاده ای و روستایی، ۲۰ پایگاه شهری، ۲ پایگاه دریایی و دو پایگاه هوایی می باشد.