بیست و چهارمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مخاطبان گرامی، مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته خواهیم داشت. اگر...

بیست و چهارمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مخاطبان گرامی، مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول هفته به دلیل درس، کار‌ و مشغله‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا به صورت هفتگی از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌ جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در هفته‌ای که گذشت، سونی رسماً اعلام کرد که انتشار نسخه‌ی جدید God of War تا سال ۲۰۲۲ به تعویق افتاده است. همچنین تایید شد که این بازی و عنوان Gran Turismo 7 علاوه بر کنسول پلی‌استیشن ۵، برای پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر خواهند شد. از طرف دیگر، یوبی‌سافت اعلام کرد که نام نسخه‌ی جدید بازی Rainbow Six که پیش از این با عنوان Rainbow Six Quarantine شناخته می‌شد، به Rainbow Six Extraction تغییر نام پیدا کرده است. همچنین یوبی‌سافت تایید کرد که بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake در E3 2021 حضور نخواهد داشت و انتشار آن به سال ۲۰۲۲ موکول شده است.

با بیست و چهارمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما مخاطبان گرامی می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با دو کیفیت HD و FHD نیز دانلود کنید.

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD