آستان قدس رضوی عصر شنبه به نقل از حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی در دیدار با جمعی از خدام خیر و نیکوکار حرم مطهر رضوی افزود: خادمان امام رضا(ع) نمی‌توانند نسبت به نیازمندان و مشکلات جامعه ب...

آستان قدس رضوی عصر شنبه به نقل از حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی در دیدار با جمعی از خدام خیر و نیکوکار حرم مطهر رضوی افزود: خادمان امام رضا(ع) نمی‌توانند نسبت به نیازمندان و مشکلات جامعه بی تفاوت باشند.

وی دستور آغاز مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه خدام بارگاه منور رضوی را در رواق امام خمینی(ره) این حرم صادر کرد و ادامه داد: رفع گرسنگی، بیکاری و محرومیت از شهر مشهد مصداق بارز خدمت خالصانه به امام رضا(ع) است.

تولیت آستان قدس رضوی ضمن قدردانی از مشارکت خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) در مرحله نخست رزمایش «مواسات و همدلی» مؤمنانه گفت: با همت خدام و مردم نیکوکار بیش از ۴۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی در ماه مبارک رمضان تهیه و توزیع شد.

مروی افزود: در ایام بسته بودن حرم مطهر، نگذاشتیم خدمت به زائران امام رضا(ع) تعطیل شود و قالب آن با کمک های مومنانه به نیازمندان تغییر کرد چون آنچه از سیره معصومین، علماء، اولیاء بزرگ و بندگان صالح خدا برداشت می شود این است که بعد از انجام واجبات، اهمیت هیچ اقدامی بالاتر از خدمت کردن به مردم نیست.