به محض به صدا درآمدن سوت پایان بازی تیم ملی و پیروزی دو بر صفر مقابل ولز (با گل های روزبه چشمی و رامین رضاییان) طرفداران استقلال در کانال های تلگرامی با اشاره...

به محض به صدا درآمدن سوت پایان بازی تیم ملی و پیروزی دو بر صفر مقابل ولز (با گل های روزبه چشمی و رامین رضاییان) طرفداران استقلال در کانال های تلگرامی با اشاره به صحبت‌های محمدرضا احمدی در پایان بازی قبل مقابل انگلیس و انتقاد به حضور روزبه چشمی در ترکیب تیم ملی حمله شدیدی را نسبت به مجریان تلویزیون در شبکه ۳ آغاز کردند.

طرفداران استقلال معتقد بودند حالا که روزبه چشمی با حضور در ترکیب تیم ملی مقابل ولز و شوت دیدنی و گل سرنوشت سازش پایه‌گذار برد ایران شده است، احمدی باید بیاید و در تلویزیون از روزبه چشمی عذرخواهی کند. آنها بعد از بازی اول هم نسبت به اظهارنظرهای کارشناسی مجریان تلویزیون انتقاد داشتند که چرا به خروج بیرانوند، حضور حسینی همچنین روزبه چشمی در خط دفاعی تیم ملی انتقاد کرده اند.

ناگفته نماند؛ روزبه چشمی در دیدار مقابل ولز از دقیقه ۷۷ جای احمد نوراللهی وارد زمین شد و در دقیقه نهم وقت های تلف شده زننده گل تیم ملی مقابل حریف اروپایی تیم کشورمان شد.