حجت الاسلام محمدحسین ایزدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص انتخابات ۲۸ خردادماه، افزود: بی شک یکی از افتخارات و موفقیتهای این نظام در عرصه‌های مختلف پشتوانه‌ قوی و مردمی آن...

حجت الاسلام محمدحسین ایزدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص انتخابات ۲۸ خردادماه، افزود: بی شک یکی از افتخارات و موفقیتهای این نظام در عرصه‌های مختلف پشتوانه‌ قوی و مردمی آن است. موفقیت ما در پیروزی انقلاب و در هشت سال دفاع مقدس به برکت حضور مردم بوده است و همین مردم تاکنون توانسته‌اند با حضور خود، توطئه‌های سهمگین دشمنان داخلی و خارجی را از کشور دفع کنند.

وی ادامه داد: هر جا و هر زمان که حضور مردم را در عرصه‌های اجتماعی و سیاسی باشکوه‌تر داشته ایم حس کردیه ایم حتی در ادبیات دشمنانمان نیز تغییر ایجاد شده و سعی کرده اند با تکریم برخورد کنند. به فرموده مقام معظم رهبری انتخابات به معنی واقعی کلمه فرصت مهم و بی نظیری برای استحکام پایه‌های اقتدار و امنیت کشور است.

مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند عده‌ای با خدشه وارد کردن در اصل انتخابات و یا در عملکرد دست اندرکاران اعم از شورای نگهبان یا دستگاههای دیگر،  موجب دلسردی مردم می شوند که این کار غلط است. قطعا دشمنانمان تلاش خواهند کرد که حضور مردم در انتخابات کمرنگ شود ولی به لطف الهی ملت ما بار دیگر با حضور با شور و شعورشان روح شهدا را شاد و توطئه های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و دومین انتخابات میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه ۲۸ خردادماه، انتخابات ششمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز در بیش از پنج هزار شعبه اخذ رای، ۸۶ شهر و ۲ هزار و ۳۰۰ روستای خراسان رضوی برگزار خواهد شد.