صادق ورمزیار بازیکن سالهای گذشته تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگو با خبر ورزشی، درباره پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل ولز اظهار داشت: ما در هر دو نیمه روی ولز فشار گذاشتیم و توانستیم با یک ترکیب جدید نتیجه مورد نظر را مقابل ولز بگیریم. شاید در ابتدا برخی نسبت به ترکیب اولیه تیم انتقاداتی داشتند اما...

صادق ورمزیار بازیکن سالهای گذشته تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگو با خبر ورزشی، درباره پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل ولز اظهار داشت: ما در هر دو نیمه روی ولز فشار گذاشتیم و توانستیم با یک ترکیب جدید نتیجه مورد نظر را مقابل ولز بگیریم. شاید در ابتدا برخی نسبت به ترکیب اولیه تیم انتقاداتی داشتند اما مشخص شد کارلوس کی روش آگاهانه در این بازی باعث شد تغییراتی در سبک بازی ایران به وجود بیاید.

حسین حسینی ایران را در بازی نگه داشت/ با این برد امید صعود زنده ماند/ چشمی و رامین روی تجربه گلزنی کردند

وی افزود: حضور مهره هایی همچون علی قلی زاده، سردار آزمون و رامین رضاییان در ترکیب اصلی بازی باعث شد شرایط برای تیم ما در زمانی که می‌خواستیم به تیم حریف نزدیک شویم بهتر شود. توانستیم ولز را از جلو تحت فشار قرار بدهیم. همانطور که در بازی گذشته بعد از چند تعویض تیم ما بهتر شد.

بازیکن اسبق تیم ملی درباره دلیل برتری تیم مقابل ولز تاکید کرد: کاملاً مشخص بود که حریف با نگاه به شکست ۶ بر ۲ ایران مقابل انگلیس تیم مان را دست کم گرفته بود اما تیم ملی کشورمان مشخص کرد از نظر بدنی شرایط بهتری داشت. به ویژه در اواخر بازی تیم ما کاملاً بر حریف مسلط بود.

ورمزیار درباره حضور دوباره سید حسین حسینی درون دروازه گفت: من درباره بازی قبلی هم گفتم که حسینی روی هیچ یک از گلها مقصر نبود. در این بازی هم دیدیم که او تا چه اندازه موفق ظاهر شد. از طرفی، تیمی که شش گل دریافت می‌کند همه بازیکنانش از نفر جلو تا عقب روی گلها مقصر هستند. اما حسینی با این بازی نشان داد که یکی از بهترین های تیم ملی در قطر است. توپی که در دقیقه ۸۳ از زیر طاق دروازه درآورد باعث شد ایران در بازی بماند و حتی در ادامه برنده شود.

حسین حسینی ایران را در بازی نگه داشت/ با این برد امید صعود زنده ماند/ چشمی و رامین روی تجربه گلزنی کردند

کارشناس فوتبال کشورمان درباره گلزنی روزبه چشمی‌توضیح داد: فکر می‌کنم ما در نیمه دوم با تکیه بر تجربه بازیکنان مان توانستیم به آنچه می‌خواهیم برسیم. شوتی که روزبه چشمی‌زد کاملاً بر پایه تجربه اش بود. کاملاً به موقع و دقیق. او نشان بدهد تجربه چقدر در چنین بازیهایی مهم است.

وی درباره گل دوم هم خاطر نشان کرد: بازی ولز بعد از ده نفر شدن تا حدی باز و رو به جلو بود. همین هم باعث شد که تیم ما روی ضدحملات بتواند حریفش را به خوبی تحت فشار بگذارد و طارمی‌با نفوذ از جناح چپ و یک پاس به موقع رامین رضاییان را در موقعیت خوبی قرار بدهد و او هم با یک ضربه چیپ دروازه حریف را باز کند.

ورمزیار درباره بازی سوم تیم ملی و دیدار با آمریکا تاکید کرد: همیشه برد شیرین است و این امیدواری را برای اعضای تیم و طرفدارانش ایجاد می‌کند که بتواند باز هم نتیجه خوبی بگیرد، اما می‌دانیم که بازی سوم تیم مان قطعا آسان نیست.

وی در پایان گفت: اما بازم باید تاکید کرد که ریکاوری خوب تیم ملی توسط کادر فنی نشان داد که کی روش بعد از باخت ۶ بر ۲ تا چه اندازه توانسته تیمش را به خوبی دوباره به مسابقات برگرداند.