خبرورزشی - پرسپولیس توانست با تک گل زیبای مهدی ترابی تیم استقلال تاجیکستان را در حضور تماشاگران‌شان و در شرایطی که چمن مصنوعی ورزشگاه مرکزی تاجیکستان کار را برای سرخ‌ها سخت کرده بود...

خبرورزشی -

پرسپولیس توانست با تک گل زیبای مهدی ترابی تیم استقلال تاجیکستان را در حضور تماشاگران‌شان و در شرایطی که چمن مصنوعی ورزشگاه مرکزی تاجیکستان کار را برای سرخ‌ها سخت کرده بود شکست دهد و مانند سال گذشته به جمع چهار تیم برتر غرب آسیا صعود کنند.

سرخ‌ها باید برای برگزاری بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به عربستان سفر کنند.

النصر با پیروزی مقابل تراکتور مانند پرسپولیس به مرحله یک چهارم صعود کرد. الهلال هم با شکست استقلال صعود خود را قطعی کرده بود. الوحده امارات نیز در ضربات پنالتی الشارجه امارات را شکست داد تا آخرین تیم راه یافته باشد.

با توجه به برتری النصر قرعه ایده‌آل برای یحیی و تیمش رو در رو شدن دو رقیب سنتی و همیشگی یعنی النصر و الهلال و مصاف پرسپولیس با تیمی اماراتی است.

دو تیم عربستانی شرایط بسیار خوبی از لحاظ مهره و آمادگی دارند و رو به رو شدن با آنها می‌تواند کار صعود به نیمه نهایی را دشوارتر کند.

از طرف دیگر سرخ‌ها در دو سال اخیر در مراحل گروهی مقابل الوحده پیروزی‌های خوبی به دست آورده و قرعه ایده آل در این مرحله می‌تواند مصاف با این تیم باشد.

هواداران پرسپولیس هم در فضای مجازی نظرسنجی گذاشتند تا حریف محبوبشان در مرحله بعد را انتخاب کنند. در این نظرسنجی غیررسمی، الوحده امارات بیشترین رای را به خودش اختصاص داد. بنابراین هواداران پرسپولیس دوست دارند با این تیم در دور بعد روبرو شوند.

پرسپولیسی ها معتقدند تیم محبوبشان راحت تر می تواند الوحده را شکست دهد و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

 قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا جمعه برگزار خواهد شد و تیم ها حریفان خود را خواهند شناخت.

دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی ۲۴ و ۲۷ مهر در عربستان برگزار خواهد شد.