سریال Snow دنباله‌ای برای سریال Game of Thrones به شمار می‌رود که بازی کیت هرینگتون ساخته خواهد شد. اخیرا مشخص شده که دنباله‌ای برای سریال «بازی تاج و تخت» به نام سریال اسنو (Snow) با حضور کیت هرینگتون (Kit Harington) در نقش اصلی در حال توسعه است. جورج آر آر...

سریال Snow دنباله‌ای برای سریال Game of Thrones به شمار می‌رود که بازی کیت هرینگتون ساخته خواهد شد.

اخیرا مشخص شده که دنباله‌ای برای سریال «بازی تاج و تخت» به نام سریال اسنو (Snow) با حضور کیت هرینگتون (Kit Harington) در نقش اصلی در حال توسعه است. جورج آر آر مارتین (George R. R. Martin) نویسنده رمان‌ها و سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) به تازگی در مورد جدیدترین سریال بر اساس این رمان‌ها صحبت کرده است.

در حال حاضر جزییات مربوط به این سریال بسیار اندک هستند و تنها مشخص شده که ادامه اتفاقات فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت» بر محوریت شخصیت جان اسنو را روایت خواهد کرد. جورج آر آر مارتین به تازگی اظهار داشته که این سریال تحت عنوان «اسنو» در حال توسعه است و خود او نیز در توسعه آن دخالت دارد.

مارتین توسعه این سریال را تایید کرده و اظهار داشته که خبر ساخت آن پیش از موعد فاش شده است. او گفته:

بله، سریال جان اسنو در حال توسعه است و عنوان فعلی آن نیز «اسنو» است. این سریال از مدت‌ها پیش و همزمان با نسخه‌های فرعی سریال «بازی تاج و تخت» در دست توسعه قرار داشته اما الان خبر آن به بیرون درز کرده است. البته هنوز باید منتظر چراغ سبز شبکه اچ‌بی‌او برای ساخت این سریال باشیم.

جورج آر آر مارتین

ستاره سریال «بازی تاج و تخت» امیلیا کلارک (Emilia Clarke) نیز قبلا در مصاحبه‌ای گفته بود که خود کیت هرینگتون ایده ساخت سریال «اسنو» را به سران شبکه اچ‌بی‌او و جورج مارتین ارائه داده و در توسعه پایه داستانی آن کمک کرده است. جورج مارتین در همین رابطه گفته:

همانطور که امیلیا کلارک گفته بود، کیت هرینگتون این ایده را ارائه کرده و خود او نیز تیمی از نویسندگان را برای توسعه آن به خدمت گرفته است. در حال حاضر نمی‌توانم نام نویسندگان و مدیران اجرایی سریال را به شما بگویم اما آن‌ها تیمی خارق‌العاده هستند.

علاوه بر تمام نسخه‌های فرعی سریال اصلی یعنی سریال شوالیه حصار (The Hedge Knight)، سریال مار دریا (Sea Snake) و سریال ده هزار کشتی (Ten Thousand Ships) و تمام سریال‌های انیمیشنی، در توسعه سریال «اسنو» نیز دخالت دارم.

در حال حاضر شبکه اچ‌بی‌او به صورت رسمی به ساخت سریال «اسنو» چراغ سبز نشان نداده و تاریخ پخشی برای آن اعلام نشده است. پخش سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) از تاریخ ۲۱ اوت سال ۲۰۲۲ (یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱) شروع می‌شود.

منبع: movieweb