طبق گزارشات اخیر ددلاین، جودی کومر بازیگر برنده جایزه امی، تام هاردی نامزد جایزه اسکار و آستین باتلر به فیلم «The Bikeriders» پیوستند. فیلم «The Bikeriders» که از کتاب عکاسی دنی لیون منتشر شده در سال 1967 الهام گرفته شده است، داستان ظهور یک باشگاه موتور سواری...

طبق گزارشات اخیر ددلاین، جودی کومر بازیگر برنده جایزه امی، تام هاردی نامزد جایزه اسکار و آستین باتلر به فیلم «The Bikeriders» پیوستند.

فیلم «The Bikeriders» که از کتاب عکاسی دنی لیون منتشر شده در سال 1967 الهام گرفته شده است، داستان ظهور یک باشگاه موتور سواری در غرب در دهه 60 میلادی را دنبال می‌کند. خلاصه فیلم:

این باشگاه موتور سواری که بخش اعظمی از زندگی اعضای خود را در بر گرفته است، بعد از یک دهه از یک محل دوستانه برای جمع شدن افراد محلی دور هم تبدیل به یک گنگ خطرناک می‌شود که زندگی اعضای اولیه گروه را در معرض خطر قرار می‌دهد.

تبلیغات

کومر بیشتر برای بازی فوق العاده خود در سریال «Killing Eve» شناخته می‌شود که فصل چهارم و آخر آن اخیرا منتشر شده است. تام هاردی یکی از شناخته شده‌ترین بازیگران حال حاضر هالیوود است که برای بازی منحصر به فرد خود در فیلم‌هایی مثل «Mad Max: Fury Road»، «Inception» و «The Dark Knight Rises» مورد تحسین قرار گرفته است. آستین باتلر که اخیرا با بازی در فیلم بایوگرافی موزیکال «Elvis» مورد توجه قرار گرفته است، در فیلم «Dune: Part Two» نیز حضور خواهد داشت.

منبع: comingsoon