تیم‌های فاینورد و آژاکس در حساس‌ترین دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر هلند به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳-۲ به سود فاینورد صدرنشین خاتمه پیدا کرد.   تیم...

تیم‌های فاینورد و آژاکس در حساس‌ترین دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر هلند به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳-۲ به سود فاینورد صدرنشین خاتمه پیدا کرد.  

تیم فاینورد در ابتدای نیمه نخست و در دقیقه ۵ توسط سانتیاگو خیمنز به گل اول رسید و میزبان را غافلگیر کرد اما آژاکسی‌ها که برای پیروزی به این دیدار آمده بودند در دقیقه ۱۷ و ۳۷ با گل‌های ادسون آلوارز و دوشان تادیچ از فاینورد پیش افتادند.

علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی فاینورد در نیمه دوم به کمک فاینوردی‌ها آمد و یک پاس گل تماشایی پایه‌گذار گل تساوی تیمش شد و سباستین زیمانسکی زننده گل دوم فاینورد نام گرفت.

در ادامه فاینوردی‌ها پس از این گل روحیه‌بخش باز هم موفق به گلزنی شدند و در دقیقه ۸۶ لوتشارل گیرترویدا با زدن گل سوم فاینورد را به پیروزی رساند.  

تیم فاینورد با این پیروزی ۶۱ امتیازی شد و فاصله سه امتیازی‌اش را با آژاکس ۵۵ امتیازی به شش امتیاز افزایش داد تا در گام بزرگی به سوی قهرمانی در رقابت‌های این فصل لیگ برتر هلند بردارد.