خبرورزشی - معاون حقوقی باشگاه استقلال گفته بود باشگاه گل گهر در جلسه بررسی پرونده شکایت سه باشگاه از باشگاه گل گهر به خاطر استفاده از بازیکن خارجی غیر مجاز توسط کمیته استیناف دفاعی ا...

خبرورزشی -

معاون حقوقی باشگاه استقلال گفته بود باشگاه گل گهر در جلسه بررسی پرونده شکایت سه باشگاه از باشگاه گل گهر به خاطر استفاده از بازیکن خارجی غیر مجاز توسط کمیته استیناف دفاعی از خود نکرد و رای صادره از سوی کمیته انضباطی عینا تایید خواهد شد اما این ادعا از سوی باشگاه گل گهر رد شد.  
 ایمان حسین پور شرفشاد وکیل باشگاه گل گهر در این پرونده می گوید: «اعضای کمیته استیناف به دفاعیات همه باشگاه‌ها توجه کردند. فکر می‌کنم کلیت روند جلسه دقیقا به نفع باشگاه گل گهربود چون به دفاعیات بهتر توجه شد. پاسخ خاصی از سمت سه باشگاه دیگر مطرح نشد اما دوستان جو رسانه‌ای را به دست گرفته‌اند که رای باید تایید شود. در صورتیکه از نظر من رای قابلیت نقض دارد. کمیته استیناف هم دقیق بررسی می‌کند .»
این پرونده در دست بررسی از سوی کمیته استیناف است و به نظر می رسد در تعطیلات زمستانی رای این پرونده صادر خواهد شد. در این پرونده به دلیل استفاده باشگاه گل گهر از بازیکن گابنی کمیته انضباطی ۷ امتیاز از تیم گل گهر کسر و ۹ امتیاز به تیم های استقلال، سپاهان و پیکان اضافه شد.