جزییات زمان برگزاری آزمایش سرورهای Code Vein مشخص شد

هواداران سری‌های نقش‌آفرینی مانند God Eater و Dark Souls بازی Code Vein را به خوبی می‌شناسند. پس از اعلام تاخیر این بازی تا سال ۲۰۱۹ میلادی، تقریبا هیچ خبر دیگری از این عنوان منتشر نشده بود. پس از یک سکوت خبری نسبتا طولانی، شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) امروز جزییات برنامه‌ی خود برای آزمایش‌های سرورهای این عنوان برروی کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

شما می‌توانید از ساعت ۸ صبح به وقت اقیانوسیه در روز پنج‌شنبه، ۹ خرداد ماه سال جاری (۳۰ می) تا روز ۱۳ خرداد ماه (۳ ژوئن) از تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی و محدود بازی لذت ببرید. کاربرانی که به شرکت در این برنامه علاقه دارند، باید در وب‌سایت رسمی این بازی ثبت نام کنند. کد این نسخه از بازی در روز ۸ خرداد ماه، با هدف پیش‌دانلود، برای کاربرانی که انتخاب شده باشند، ارسال خواهد شد. نسخه‌ی آزمایشی، شامل فصل ابتدایی بازی و بخش چندنفره می‌شود. براساس اطلاعات منتشر شده، کاربران کنسول ایکس‌باکس وان برای تجربه‌ی بخش آنلاین بازی به اشتراک گلد سرویس ایکس‌باکس لایو نیاز خواهند داشت. تجربه‌ی آفلاین بازی برای تمامی کاربران فراهم شده است.

در کنار تجربه‌ی بازی با شخصیت‌های همراه، شما قادر خواهید بود فصل اول را با استفاده از بخش چندنفره، در کنار دوستانتان تجربه کنید. بازی Code Vein برای عرضه در سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است. شما می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را از طریق این لینک مشاهده کنید.