استودیوی سازنده‌ی بازی Fall Guys امروز دست به کار شد و جزئیات تازه‌ای را برای فصل مورد انتظار آن در دسترس قرار داد. همچنین به منظور آشنایی هر چه بیشتر هوا...

استودیوی سازنده‌ی بازی Fall Guys امروز دست به کار شد و جزئیات تازه‌ای را برای فصل مورد انتظار آن در دسترس قرار داد. همچنین به منظور آشنایی هر چه بیشتر هواداران، ویدئویی هم در این زمینه عرضه شده است.

این طور که به نظر می‌رسد، فصل ۵ بازی Fall Guys ظاهری متفاوت به خود خواهد گرفت. بخش‌های متنوع این بازی در جهانی جنگلی خواهد بود و بازی‌بازان احتمالا از این نظر لذت می‌برند. گفتنی است که این فصل امروز و تا ساعاتی دیگر در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت.

با وجود این که بازی Fall Guys مسابقات زیادی را در خود دارد، اما سازندگان به این تعداد بسنده نکرده‌اند و قصد دارند تا بخش‌های بیشتری را به آن اضافه کنند. در همین راستا، شش مسابقه با نام‌های Treetop Tumble، Stompin Ground، Lost Temple، Lily Leapers، Bubble Trouble و Pegwin Pool Party به این اثر خواهد آمد که بدون شک هر یک از آن‌ها می‌توانند بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم کنند. بدیهی است که برای هر یک از این مسابقات باید استراتژی‌های خاصی را پیاده کنید تا در نهایت شاهد پیروزی و صعود به دور بعدی باشید. به گفته‌ی تیم سازنده، این مسابقات به هیچ وجه آسان نبوده و هواداران با چالش‌های تازه و هیجان‌انگیزی مواجه خواهند شد.

محتویات فصل ۵ بازی Fall Guys به همین جا ختم نمی‌شود و سازندگان برنامه‌ریزی ایده‌آلی برای آن داشته‌اند. چند شخصیت از سری Nier به این عنوان اضافه می‌شود و هواداران هم قادر به انتخابشان خواهند بود. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این اثر هستید، فصل تازه‌ی آن را به هیچ وجه از دست ندهید.

Fall Guys: Ultimate Knockout از سری آثار جذاب در سبک بتل رویال است که اواخر سال گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. در این بازی باید کنترل موجودات بامزه‌ی را به عهده گرفته و برای قهرمان شدن تا مرحله‌ی پایانی پیشروی کنید. در هر مرحله، عده‌ای از بازی‌بازان از دور مسابقات کنار گذاشته می‌شوند که این به جذابیت‌های آن کمک کرده است.

گفتنی است که دو استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است. در پایان می‌توانید تریلر گفته شده را مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P