طبق گفته‌ی مدیر اطلاع‌ رسانی تیم سازنده‌ی Halo Infinite، جان جونیسک (John Junyszek)، هنوز از کسی برای شرکت در نسخه‌ی بتای Halo Infinite دعوتی به عمل نیامده، اما قرار است جزئیات جدیدی پیرامون برگزاری این پیش‌نمایش در بخش Inside Infinite در وبسایت رسمی مجموعه‌ی Halo نشان داده شود. پس از معر...

طبق گفته‌ی مدیر اطلاع‌ رسانی تیم سازنده‌ی Halo Infinite، جان جونیسک (John Junyszek)، هنوز از کسی برای شرکت در نسخه‌ی بتای Halo Infinite دعوتی به عمل نیامده، اما قرار است جزئیات جدیدی پیرامون برگزاری این پیش‌نمایش در بخش Inside Infinite در وبسایت رسمی مجموعه‌ی Halo نشان داده شود.

پس از معرفی بخش چندنفره‌ی Halo Infinite در مراسم E3 امسال، کمپانی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) از وجود یک پیش‌نمایش فنی برای این بازی خبر داد. با وجودی که هنوز از جزئیات دقیق مربوط به زمان شروع نسخه‌ی بتای Halo Infinite اطلاعاتی در دست نیست، ولی به نظر می‌رسد که سازندگان این عنوان درباره‌ی انتشار این جزئیات در فصل تابستان، به قول خود عمل خواهند کرد.

Halo Infinite

جان جونیسک در حساب توییتر خود بیان داشت که مقاله‌ی جدید Inside Infinite به طور کامل به جزئیات مربوط به زمان در دسترس قرار گرفتن نسخه‌ی بتای این بازی می‌پردازد. هنوز اطلاعی از زمان انتشار این مقاله در دسترس نیست، ولی اگر بخواهیم بر اساس زمان انتشار قسمت‌های قبلی این سری، بازه‌ی در دسترس قرار گرفتن قسمت جدید را پیش‌بینی کنیم، احتمال آن از همین امروز تا هفته‌ی آینده وجود خواهد داشت.

در هر صورت آقای جونیسک خبر داد که هیچ دعوت نامه‌ای بابت شرکت مردم در آزمایش Halo Infinite در نسخه‌ی بتای‌ آن فرستاده نشده است و تاکید کرد که «شما از تمامی اتفاقات و اخبار مربوط به بازی و همچنین زمان ثبت‌ نام برای شرکت در این پیش‌نمایش، از طریق بخش Inside Infinite خبردار خواهید شد».

لازم است بدانید که فقط اعضای گروه Halo Inisiders برای ثبت نام در سیستم بتای Halo Infinite واجد شرایط هستند. برای ثبت نام در انجمن Halo Insiders می‌توانید از این قسمت اقدام کنید.

بازی Halo Infinite در تعطیلات سال نوی ۲۰۲۱ و بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. با وجودی که تیم ۳۴۳ اینداستریز هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق این بازی را به دلایلی مشخص نکرده است، اما فیل اسپنسر (Phil Spencer) اعتقاد دارد که این تیم تمام تلاش خود را در جهت عرضه‌ی این عنوان در تاریخ انتشار فعلی آن می‌کند.