شبکه اچ‌بی‌او، تریلری برای فصل دوم سریال Raised By Wolves منتشر کرده است. تریلری تازه برای فصل دوم سریال بزرگ شده توسط گرگ‌ها (R...

شبکه اچ‌بی‌او، تریلری برای فصل دوم سریال Raised By Wolves منتشر کرده است.

تریلری تازه برای فصل دوم سریال بزرگ شده توسط گرگ‌ها (Raised By Wolves) منتشر شده است. این سریال، محصولی از شبکه اچ‌بی‌او است. این سریال علمی-تخیلی توسط آرون گوزیکوفسکی (Aaron Guzikowski) خلق شده و ریدلی اسکات (Ridley Scott) تولیدکننده آن است.

از جمله بازیگران سریال “بزرگ شده توسط گرگ‌ها” می‌توان به تراویس فیمل (Travis Fimmel)، آماندا کولین (Amanda Collin)، ابوبکر سلیم (Abubakar Salim)، وینتا مک‌گراث (Winta McGrath)، نیام الگار (Niamh Algar)، فلیکس جیمیسون (Felix Jamieson)، ایثن هازارد (Ethan Hazzard)، جوردن لاگران (Jordan Loughran)، آسیا شاه (Aasiya Shah) و آیوی وونگ (Ivy Wong) اشاره کرد.

سریال “بزرگ شده توسط گرگ‌ها” داستان یک زوج ربات انسان نما را روایت می‌کند که قدرت‌های فرابشری دارند و وظیفه یافته‌اند تا از نسل جدید بشریت در سیاره دیگری حفاظت نمایند. پس از یک جنگ بزرگ، زمین تقریبا نابود شده و بشریت به دنبال سکونت در دیگر سیارات است.

این سریال علمی-تخیلی در فصل اول خود به موضوعاتی همچون مذهب، تکنولوژی، علم و انسانیت پرداخته است و در عین حال، ایده‌های علمی-تخیلی هیجان‌انگیز و جالب توجهی در مورد معماها و موجوداتی مرموز را ارائه می‌کند که باعث شده تا درون مایه سریال شکل بگیرد.

تریلر تازه منتشر شده برای فصل دوم این سریال، یک خانه جدید، کاراکترهای تازه، ربات‌های جدید، جدال‌های بزرگ‌تر و رازهای بیشتری را نشان می‌دهد. علاوه بر بازیگرانی که از فصل اول در این فصل نیز حضور خواهند داشت، چندین بازیگر جدید نیز به این سریال اضافه شدند.

این بازیگران جدید شامل پیتر کریستوفرسن (Peter Christoffersen)، سلینا جونز (Selina Jones)، مورگان سانتو (Morgan Santo)، جیمز هارکنس (James Harkness)، کیم انجلبرکت (Kim Engelbrecht) و جنیفر سایانگ (Jennifer Saayeng) است.

سریال “بزرگ شده توسط گرگ‌ها” پتانسیل بسیار زیادی را دارد تا بتواند به یک سریال علمی-تخیلی بسیار بزرگ‌تر و بهتر تبدیل شود و فصل دوم سریال نیز می‌تواند در این مسیر قدم بگذارد. پخش فصل دوم سریال “بزرگ شده توسط گرگ‌ها” قرار است از تاریخ 3 فوریه سال 2022 میلادی (پنجشنبه 14 بهمن 1400) از شبکه اچ‌بی‌او شروع خواهد شد.

منبع: اسکرین رنت