این دیدار با حضور جمعی از مسئولان و هواداران ۲ تیم در زمین سلمان محله محمود آباد یزد برگزار شد. مسابقات فوتبال ساحلی گروه سه باشگاه‌های کشور با حضور تیم‌های صدرشیمی ( میزبان )، جهان بی...

این دیدار با حضور جمعی از مسئولان و هواداران ۲ تیم در زمین سلمان محله محمود آباد یزد برگزار شد.

مسابقات فوتبال ساحلی گروه سه باشگاه‌های کشور با حضور تیم‌های صدرشیمی ( میزبان )، جهان بین چلیچه شهرکرد ، فولاد و طوفان سیریک هرمزگان در محمودآباد یزد پیگیری می‌شود.

این رقابت‌ها در مجموع در سطح کشور با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه پیگیری می‌شود و در پایان ۲ تیم اول  و دوم جواز حضور در لیگ دسته یک فوتبال کشور را کسب می‌کنند.

استان یزد به دلیل موقعیت جغرافیایی و وجود عرصه‌هایبیابانی در اطراف آن از دسترسی به دریا محروم است و ساحل ندارد اما رشته فوتبال ساحلی آن گوی سبقت را از بسیاری استان‌های ساحلی ربوده و از این لحاظ از موقعیت بسیار خوبی در سطح ملی برخوردار است.

۱۲ سال قبل باشگاه مقاومت گلسایوش در محله محمودآباد یزد راه‌اندازی شد و در این راستا فعالیت‌های رشته فوتبال ساحلی در استان آغاز شده است .

هم اکنون وضعیت فوتبال ساحلی یزد در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و ۲ تیم این استان شامل گلساپوش و ایفاسرام اردکان در لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور دارند.

استان یزد با یک میلیون و ۱۳۸هزار نفر جمعیت در سال ۱۳۹۵، هم اکنون۴۸ هیات ورزشی و ۶۵ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد.

۷۵۳۶/ ۶۱۹۷