تیزری برای سریال Moon Knight، سریال دیگر دنیای سینمایی مارول منتشر شده است. تیزری کوتاه برای سریال مون نایت یا شوالیه ماه (Moon Knig...

تیزری برای سریال Moon Knight، سریال دیگر دنیای سینمایی مارول منتشر شده است.

تیزری کوتاه برای سریال مون نایت یا شوالیه ماه (Moon Knight) منتشر شده است که اسکار آیزاک (Oscar Isaac) را در لباس کامل خود به عنوان این شخصیت نشان می‌دهد. این تیزر همچنین شخصیت شرور سریال با بازی ایثن هاوک (Ethan Hawke) را به تصویر کشیده است. در ادامه، این تیزر را مشاهده می‌کنید.

سریال مون نایت از جمله سریال‌های بسیار مورد انتظار دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود که در سال جاری میلادی روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش خواهد شد. در این سریال، اسکار آیزاک نقش مارک اسپکتور را بازی می‌کند که یک مزدور با اختلال هویتی است.

او فکر می‌کند که خدای ماه مصری به نام خونشو، جانش را نجات داده و از همین رو، مارک اسپکتور تصمیم می‌گیرد تا به یک ابرقهرمان تبدیل شود. در حال حاضر، دیگر بازیگران این سریال و همچینن داستان آن پنهان نگه داشته شده است. با این حال، بنابر گزارش‌ها، ایثن هاوک نقش شخصیت شرور اصلی سریال را بازی خواهد کرد.

با اینکه هنوز تاریخی برای شروع پخش این سریال مشخص نشده اما انتظار می‌رود که سریال مون نایت، اولین سریال دنیای سینمایی مارول در سال 2022 میلادی باشد. به تازگی، تیزری برای این سریال منتشر شده که اسکار آیزاک را در لباس ابرقهرمانی کامل خود نشان می‌دهد.

در این تیزر کوتاه، می‌توان به طور بسیار مختصر، جلوی لباس او را مشاهده کرد. در ادامه این تیزر نیز نحوه پوشیده شدن این لباس توسط مارک اسپکتور به نمایش گذاشته می‌شود. علاوه بر این، در این تیزر، اشاره‌ای به شخصیت شروری با بازی ایثن هاوک نیز شده است. در این تیزر اعلام شده که اولین تریلر رسمی سریال مون نایت روز دوشنبه منتشر خواهد شد.

از آنجا که تریلر سریال به زودی پخش خواهد شد، انتظار می‌رود که این تریلر، زمان شروع پخش سریال در سرویس آنلاین دیزنی پلاس را نیز مشخص نماید. در زیر می‌توانید این تیزر کوتاه را مشاهده یا دانلود کنید.

منبع: اسکرین رنت