خبرورزشی - با وجود اخبار و شایعات فراوان پیرامون ستاره گلزن تیم ملی، سردار آزمون در تعطیلات زمستانی جایی نخواهد رفت. او در نیم فصل دوم به طور حتم برای تیم زنیت در لیگ برتر روسیه بازی...

خبرورزشی -

با وجود اخبار و شایعات فراوان پیرامون ستاره گلزن تیم ملی، سردار آزمون در تعطیلات زمستانی جایی نخواهد رفت. او در نیم فصل دوم به طور حتم برای تیم زنیت در لیگ برتر روسیه بازی خواهد کرد.

البته اینکه او قرارداد خود را با تیم زنیت تمدید خواهد کرد یا منتظر می ماند قراردادش در تابستان تمام شود، مشخص نیست اما همان طور که اشاره شد سردار آزمون در نیم فصل دوم به طور حتم برای تیم زنیت در لیگ برتر روسیه بازی خواهد کرد.  
سردار در اردوی آماده سازی تیم زنیت در دوبی حاضر و بعد از چند روز تمرین به تهران می آید تا در اردوی تیم ملی شرکت و برای دو بازی با عراق و امارات آماده شود . بدون شک اگر سردار آزمون نیت به حضور در لیون یا تیم دیگری داشت در اردوی زنیت حاضر نمی شد و باید برای شرکت در تست پزشکی تیم جدیدش می رفت و این بدین معنی است او در دور برگشت لیگ برتر روسیه هم برای تیم زنیت بازی خواهد کرد.  
این موضوع خیلی هم غیر طبیعی نیست. اخباری که در رسانه ها منتشر می شود از سوی سردار آزمون نیست و تنها اظهار نظری که او داشت این بود که دوست دارد در تیم زنیت بماند و به ماندن در این تیم افتخار می کند.  
 تمدید قرارداد با زنیت محتمل ترین و بهترین کار ممکن برای  سردار آزمون است چرا که ایران جز پیمان اوراسیا است و او در لیگ برتر روسیه بازیکن خارجی محسوب نمی شود.  مالیات کمتری نسبت حضور در کشورهای اروپایی پرداخت می کند و از همه مهمتر بعد از هشت سال در این کشور به همراه خانواده کاملا راحت است.