در این اطلاعیه که نسخه ای از آن در اختیار خبرگزاری ایرنا قرار گرفته، تاکید شده است: هیچگونه دخالت، فشار و یا سفارشی از سوی قاسم سلیمانی دشتکی برای واگذاری قراردادها به نزدیکا...

در این اطلاعیه که نسخه ای از آن در اختیار خبرگزاری ایرنا قرار گرفته، تاکید شده است: هیچگونه دخالت، فشار و یا سفارشی از سوی قاسم سلیمانی دشتکی برای واگذاری قراردادها به نزدیکان وی صورت نگرفته و هیچگونه قراردادی نیز با نزدیکان وی منعقد نشده است و ادعاهای مطرح شده توسط این کانال های تلگرامی قویا تکذیب می شود.

در ادامه این بیانیه آمده است: استاندار ایلام از ابتدای قبول مسوولیت در استان همواره پشتیبان رسانه ها، خبرنگاران و فعالان رسانه ای بوده اند اما نشر اکاذیب، تشویش اذهان عمومی و نشر اتهامات بی اساس در فضای مجازی و هتک آبروی مؤمنان مساله ای است که در قاموس هیچکدام از اهالی رسانه استان نمی گنجد لذا با توجه به موارد فوق الذکر حق پیگیری برای دستگاه های مربوطه در مراجع ذیصلاح قضایی محفوظ است.

گفتنی است در روزهای اخیر کانال های تلگرامی ایلام برتر و طلیعه زاگرس در ادعاهایی بی پایه و اساس و بدون ذکر سند متقن از واگذاری ۲ امتیاز بزرگ در شهرستان دره شهر به فرزندان و اطرافیان استاندار ایلام خبر داده بود.