فرماندار گرگان گفت : با توجه به محدود سازی اماکنی که در آنها امکان تجمع وجود داشت و همراهی مردم، شیب شیوع کرونا در مرکز استان رو به کاهش است. ** سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و...

فرماندار گرگان گفت : با توجه به محدود سازی اماکنی که در آنها امکان تجمع وجود داشت و همراهی مردم، شیب شیوع کرونا در مرکز استان رو به کاهش است.

**

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان از توزیع بیش از ۱۵ هزار بسته کمک‌ آموزشی در محلات کم برخوردار این شهر خبر داد.

**

عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع پرورش ماهیان خاویاری در سطح ۵۰۰ هکتار آغاز و اولین مرکز تکثیر میگو در شمال کشور با ظرفیت ۱۰۰ میلیون قطعه در شهرستان گمیشان به بهره برداری رسید.

**

فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت : در درگیری بین چند جوان در این شهرستان ۲ نفر به سبب شدت جراحات وارده جان باختند.

**

 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان با اشاره به کمبود مواد اولیه تهیه ماسک گفت: در حال حاضر روزانه بین ۶۰ الی ۷۰ هزار عدد ماسک در گلستان تولید می شود.

**

رییس کل دادگستری گلستان با اشاره به برخورد دستگاه قضایی با متخلفان در حوزه منابع طبیعی اظهار داشت: سال گذشته ۷۵ هکتار جنگل، ۵۷۱ هکتار مرتع و ۴ هکتار ساحل رفع تصرف شد.

هادی هاشمیان اظهار داشت: همچنین پارسال با تغییرکاربری غیرمجاز ۱۰ هکتار از اراضی کشاورزی برخورد و  ۲۲۲ مورد حکم قلع و قمع اجرا شد.