سهراب ابوذرخانی فرد، مدیرعامل شرکت دانش بنیان توسعه علمی، آموزشی عدالت محور آلاء، در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم با اشاره...

 سهراب ابوذرخانی فرد، مدیرعامل شرکت دانش بنیان توسعه علمی، آموزشی عدالت محور آلاء، در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم با اشاره به اقدامات جهادی این موسسه در شرایط فعلی کشور اظهار داشت: این موسسه که باحضور جمعی از فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاهی به خصوص دانشگاه صنعتی شریف، دوره های آموزش مجازی مخصوص دانش آموزان برگزار میکند در این ایام و همزمان با تعطیلی مدارس فعالیت های خود را بیشتر کرده است.

وی افزود: در شرایط فعلی، برگزاری دورههای درسی کامل، با کیفیت بالای آموزشی و از همه مهمتر رایگان، با دسترسی آسان، بهترین هدیه ای است که میتوان به خانوادهها، دانش آموزان و مسئولان هدیه داد.

ابوذرخانی یادآور شد: کاهش تردد دانش آموزان، بدون از دست رفتن زمان آموزش، اطمینان خاطر بزرگی برای دانش آموزان، خانواده ها و راهکار مناسبی برای کمک به سیستم آموزشی کشور است.

وی درباره فعالیت این موسسه یادآور شد: این موسسه با بیش از شش هزار ساعت فیلم آموزشی رایگان به پوشش مقطع متوسطه دوم از جمله کنکور پرداخته تا داوطلبین این دوره حساس و پرهزینه بتوانند با کمترین نگرانی محتوای کامل درسی را به رایگان در اختیار داشته باشند.

ابوذرخانی با اشاره به اقدامات ویژه این گروه در ایام فعلی تصریح کرد: از شروع کرونا هر 3 استودیو اختصاصی آلاء از ساعت 9 صبح تا 24 در حال تولید فیلم آموزشی دهم، یازدهم و دوازدهم و کنکور بوده است.

وی افزود: سالیانه بیش از 2.5 میلیون نفر از آلاء خدمات رایگان آموزشی دریافت میکنند. دو رشته ریاضی و تجربی 100 % کامل و بخش عمده ای از رشته انسانی پوشش داده شده است. در شبکه اجتماعی آلاء، دانش آموزان می توانند سوالات درسی و مشاوره ای خود را بپرسند.

ابوذرخانی افزود: موسسه عدالت محور آلاء با نشانی اینترنتی alaatv.com، با مدیریت جهادی به ارائه خدمات باکیفیت  و عام المنفعه می پردازد.

وی در پایان تصریح کرد:  با هم افزایی نهادهای دولتی و خصوصی فائق امدن به چالش کرونا آسانتر خواهد بود. 

انتهای پیام/