چهارمین دیدار از گروه A جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر امشب در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه برگزار شد که در این بازی هلند مقابل اکوادور تن به تساوی ۱-۱ داد. نارنجی‌ها بازی را بهتر شروع کردند و خیلی زود هم به گل رسیدند. کودی خاکپو ستاره این روزهای هلند موفق شد در دقیقه ۶ تیمش را پیش بیندازد. برخلاف انتظار...

چهارمین دیدار از گروه A جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر امشب در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه برگزار شد که در این بازی هلند مقابل اکوادور تن به تساوی ۱-۱ داد.

نارنجی‌ها بازی را بهتر شروع کردند و خیلی زود هم به گل رسیدند. کودی خاکپو ستاره این روزهای هلند موفق شد در دقیقه ۶ تیمش را پیش بیندازد. برخلاف انتظار اکوادور بازی را خوب ادامه داد و موقعیت‌های خوبی هم خلق کرد. در دقیقه ۴+۴۵ به گل هم رسیدند، اما گل پرویس استوپینیان با تشخیص VAR آفساید اعلام شد.

توقف هلند مقابل برنده افتتاحیه/ مثلث صعود شکل گرفت/ هلندی‌ها رقیب ایران می‌شوند؟

نیمه دوم هم روند خوب اکوادور ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه ۴۹ توسط انر والنسیا که ستاره بازی افتتاحیه هم بود به گل دیگری رسیدند. این مرتبه برخلاف اعتقاد هلندی‌ها گل در شرایط سالم به ثمر رسید و آفساید نبود. بازی هوشمندانه و شجاعانه اکوادور در نهایت باعث شد تا نارنجی‌ها از این رقیب بیش از یک امتیاز نگیرند.

در پایان روز دوم گروه A مثلث صعود تشکیل شد و هلند و اکوادور ۴ امتیازی و سنگال ۳ امتیازی همگی شانس صعود خواهند داشت. کار سنگال با توجه به این که حتماً باید مقابل اکوادور پیروز شود، دشوار خواهد بود.

در صورتی که هلند به‌عنوان صدرنشین این گروه صعود کند و ایران تیم دوم گروه B شود، در مرحله یک‌هشتم نهایی تیم ملی کشورمان به مصاف این تیم خواهد رفت.

توقف هلند مقابل برنده افتتاحیه/ مثلث صعود شکل گرفت/ هلندی‌ها رقیب ایران می‌شوند؟